Frobisher Says!

Frobisher Says!

6,5
24 oceny

Ocena wg platformy:

PS Vita 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Honeyslug Ltd
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Zręcznościowa
Śr. czas:
8 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
02.05.2012
Europa:
23.10.2012
Polska:
23.10.2012
Producent:
Honeyslug Ltd
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Zręcznościowa
Śr. czas:
8 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
02.05.2012
Europa:
23.10.2012
Polska:
23.10.2012

Frobisher Says! - opis gry

Frobisher Says! to składanka minigier, która została wydana na PlayStation Vita. Tytuł zadebiutował w 2012 roku, a jego podstawowym zadaniem jest prezentacja funkcjonalności przenośnej konsoli Sony.

Frobisher Says! składa się z 25 minigier, w których przed graczem stawiane są zróżnicowane cele. Wydano też dwa dodatki (Frobisher's Super Fun Pack oraz Frobisher's Mega Fun Pack), a każdy z nich przynosi ze sobą piętnaście kolejnych gier. Tytułowy Frobisher jest osobą, która zleca nam kolejne zadania. W trakcie ich wykonywania należy zrobić użytek ze wszystkich funkcji konsoli – często korzysta się tutaj z przycisków i grzybków analogowych, lecz także z ekranu i panelu dotykowego, czujników ruchu oraz możliwości niesionych przez rzeczywistość rozszerzoną.

Dalsza część tekstu pod wideo

Oprócz trybu dla samotnego gracza do naszej dyspozycji oddano także rozbudowany multiplayer. Przy jednej konsoli może bawić się maksymalnie osiem osób, które rywalizują przekazując sobie sprzęt z rąk do rąk. W trybie "Stała Długość" rywalizujemy na punkty, starając się zdążyć z wykonaniem zadania w jak najkrótszym czasie. Nagła Śmierć z kolei sprawia, że po skończeniu przysługującego nam czasu wypadamy z dalszej zabawy - w tym przypadku wygrywa osoba, której uda się przetrwać do samego końca.

Gra została wydana w pełnej, polskiej wersji językowej – w rolę tytułowego Frobishera wcielił się Wojciech Paszkowski. Całości dopełnia kreskówkowa oprawa graficzna i przyjemna dla ucha warstwa muzyczna.

Wideo - Frobisher Says!

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper