Little Deviants

Little Deviants

6,2
33 oceny

Ocena wg platformy:

PS Vita 6.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
BigBig Studios
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Śr. czas:
8 godzin
Premiery
Świat:
17.12.2011
Europa:
22.02.2012
Polska:
22.02.2012
Producent:
BigBig Studios
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Śr. czas:
8 godzin
Premiery
Świat:
17.12.2011
Europa:
22.02.2012
Polska:
22.02.2012

Little Deviants - opis gry

Little Deviants (w Polsce - Little Deviants: Małe Rozrabiaki) to jeden z tytułów startowych dla konsoli PlayStation Vita, który zadebiutował wraz z nią w 2012 roku. Jego stworzeniem zajęła się ekipa BigBig Studios.

Little Deviants: Małe Rozrabiaki jest nie tyle grą, co zestawem trzydziestu minigier, które zostały spięte przy pomocy prostego wątku fabularnego. Głównymi bohaterami są tutaj tytułowe Rozrabiaki - przybysze z kosmosu, których statek zepsuł się w pobliżu Ziemi. Ich zadaniem jest zebranie jego elementów i odbudowanie go, dzięki czemu będą mogły wrócić do domu.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Gry wchodzące w skład Little Deviants robią użytek z ekranu dotykowego konsoli, tylnego panelu, czujników ruchu, kamer, mikrofonu oraz możliwości niesionych przez Rzeczywistość Rozszerzoną. Jest to typowa mieszanka gier zręcznościowych i logicznych, w której znalazło się miejsce zarówno na te zdające się na naszą intuicję, jak i strzelaniny, podczas których naszym zadaniem jest eliminacja pojawiających się na ekranie nieprzyjaciół. Do naszej dyspozycji oddano pięciu Rozrabiaków - każdy z nich ma do wykonania inny zestaw zadań i cechuje się unikatowymi umiejętnościami, które mają nieodzowny wpływ na przebieg rozgrywki. Podczas zabawy  odwiedzamy najróżniejsze zakamarki naszej planety - od lasów, przez góry, skończywszy na posępnych cmentarzach – a dopełnienie całości stanowi możliwość rozgrywania niektórych etapów na tle otoczenia, w którym aktualnie się znajdujemy.

 

Większość z dostępnych gier zdaje się na pomysłowość oraz zdolności manualne gracza, a przy tym charakteryzują się zróżnicowanym poziomem trudności, przez co bawić mogą się zarówno dzieci, jak i bardziej doświadczone osoby. W Little Deviants nie pojawił się żaden wariant wieloosobowej rozgrywki - zdobytymi wynikami możemy jednak pochwalić się znajomym za pośrednictwem PlayStation Network.

Wideo - Little Deviants

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper