Fitness Boxing

Fitness Boxing

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Imagineer
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.12.2018
Europa:
21.12.2018
Producent:
Imagineer
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.12.2018
Europa:
21.12.2018

Fitness Boxing - opis gry

Fitness Boxing to gra sportowa wyprodukowana przez studio Imagineer i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się tylko na konsoli Nintendo Switch.

Rozgrywka - Fitness Boxing

Fitness Boxing to duchowy spadkobierca Shape Boxing wydanego na Wii. Produkcja studia Imagineer nie jest grą w ścisłym tego słowa znaczeniu, to bardziej aplikacja, która pozwala nam dbać o formę (liczona jest np. liczba spalonych kalorii oraz BMI), trenując wspomnianą dyscyplinę sportową. Twórcy przygotowali różne zestawy ćwiczeń, dostępny jest także multiplayer dla maksymalnie dwóch osób, który umożliwia wspólne ćwiczenia bądź rywalizowanie.

Podczas ćwiczeń korzystamy z joy-conów, które trzymamy w obu dłoniach. Za ich pomocą możemy wykonywać czynności w rodzaju uderzeń czy uników. Program ćwiczeń z czasem robi się oczywiście coraz bardziej skomplikowany i wymagający (tu warto też dodać, że przed i po treningach zalecane jest wykonanie ćwiczeń rozciągających ciało). Na koniec sesji jesteśmy oceniani - im bardziej precyzyjni będziemy, tym więcej punktów otrzymamy. Fitness Boxing dostarcza też danych o liczbie spalonych kalorii na podstawie intensywności ćwiczeń, wzrostu i wagi (aplikacja co jakiś czas prosi o zaktualizowanie tych danych, by udostępniać dokładniejsze informacje), ustalając na koniec nasz fitnessowy wiek.

Twórcy udostępnili do naszej dyspozycji pięcioro trenerów - trzech mężczyzn i dwie kobiety. Trener lub trenerka może nam w trakcie ćwiczeń dostarczać różnych użytecznych wskazówek. Z czasem możemy też odblokowywać dla nich nowe stroje, co jest nagrodą za zdobywanie osiągnięć.

Ścieżka dźwiękowa Fitness Boxing składa się z licencjonowanych utworów. Są wśród nich kawałki takich wykonawców jak Justin Bieber, Avril Lavigne, Maroon 5, Lady Gaga, Pitbull czy Kelly Clarkson. 

Wideo - Fitness Boxing

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper