Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates

Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates

7,0
11 oceny

Ocena wg platformy:

DS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Square Enix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.08.2007
Europa:
21.03.2008
Polska:
04.04.2008
Producent:
Square Enix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.08.2007
Europa:
21.03.2008
Polska:
04.04.2008

Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates - opis gry

Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates to RPG przeznaczone na Nintendo DS, wyprodukowane i wydane przez Square Enix. Gra stanowi prequel do wydarzeń, które zostały przedstawione w Final Fantasy Crystal Chronicles na Nintendo GameCube.

Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates dzieje się kilkaset lat przed wydarzeniami z Crystal Chronicles. Gra opowiada o historii Yukiego oraz Chelinki, którzy stanowi rodzaj archetypu bohatera japońskich RPG-ów. Młody chłopak i dziewczyna będą dorastać na oczach gracza i stawać się coraz odważniejsi w miarę upływu czasu. Para wyrusza ze swojego rodzimego miasta po tym jak osada zostaje zaatakowana i ginie ojciec dzieci.

 

Górny ekranik Nintendo DS wyświetla właściwą akcję. Na dolnym LCD umieszczono informacje dotyczące ekwipunku i statusy bohaterów. Wybierając poprzez dotyk odpowiednią ikonkę, możemy aktywować atak (m.in. ciosy pozwalające na zwiększanie obrażeń w starciach z odpowiednimi rasami adwersarzy). Akcja w grze przebiega w czasie rzeczywistym. Możliwe jest rozwijanie potencjału bojowego bohaterów (do dyspozycji oddano 5 współczynników statystycznych - punkty zdrowia, specjalne punkty, moc, obrona i magia). Przy Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates można bawić się samotnie - tutaj kierować będziemy jedną z czterech postaci, które przyłączać się będą do głównego bohatera w trakcie podróży, albo w trybie multiplayer. W  tym przypadku każdy z graczy kieruje swoją postacią. Poznajemy też inną fabułę, niż w kampanii single-player.

 

Gra została cieplej przyjęta w Japonii, niż na Zachodzie, gdzie tytuł zdobywał oceny w okolicach wartości 6,5/10. Sprzedaż była jednak zadowalająca dla Square Enix. Ring of Fates rozeszło się w ilości 690 tysięcy sztuk na całym świecie.

Wideo - Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper