Fighters Uncaged

Fighters Uncaged

4,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

X360 4.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
AMA Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka,   Kinect
Premiery
Świat:
04.11.2010
Europa:
10.11.2010
Polska:
19.11.2010
Producent:
AMA Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka,   Kinect
Premiery
Świat:
04.11.2010
Europa:
10.11.2010
Polska:
19.11.2010

Fighters Uncaged - opis gry

Fighters Uncaged to trójwymiarowa bijatyka wyprodukowana przez brytyjskie AMA Studios i wydana przez Ubisoft. Tytuł ukazał się na Xboxie 360 i do działania wymagał posiadania sensora ruchu Kinect.

W grze wcielamy się w postać Simona, którego ojciec terroryzowany jest przez bandziorów. Aby mu pomóc, postanawia on wziąć udział w nielegalnych zawodach sztuk walki. Musi pokonać stojących mu na drodze oponentów i przekonać mafijnego bossa, że nie należy z nim zadzierać.
 
Głównym wariantem zabawy jest tryb Fight, lecz nie jest on dostępny od początku. Najpierw musimy go odblokować przechodząc tutorial. Nasze pojedynki śledzi kamera zawieszona nad ramieniem podopiecznego. Simon może wykonywać rozmaite czynności: zadawać ciosy pięściami, nogami, robić uniki, blokować czy walnąć z ‘bańki’. Towarzyszy nam również specjalny wskaźnik, który po nabiciu pozwala odpalić potężny atak. W odróżnieniu jednak od tych ‘zwykłych’ tego nie wykonujemy poprzez gesty, ale wydając komendę głosową.
 
Podczas pojedynków nie tylko pozbawiamy przeciwników paska energii, ale także możemy ich nadwątlić w inny sposób, np. uszkadzając nogę lub sprawiając, że dostaną zadyszki. My mamy wówczas ułatwione zadania. W zależności od tego jak nam poszła walka jesteśmy oceniani. Nota zależy od takich czynników, jak pomyślnie wyprowadzane kontrataki, combosy czy celne uderzenie w słaby punkt rywala.
 
Zdobyte punkty pozwalają nam odblokować nowe ligi z nowymi walkami. Co więcej, możemy także podnosić potencjał Simona odblokowując dla niego nowe techniki (wszystkich umiejętności jest ponad siedemdziesiąt).
 
Fighters Uncaged nie posiada trybu multiplayer - ani w wariancie lokalnym, ani w wariancie sieciowym.

Wideo - Fighters Uncaged

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper