Fearful Symmetry & The Cursed Prince

Fearful Symmetry & The Cursed Prince

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

XONE -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Gamera Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
12.12.2017
Europa:
12.12.2017
Producent:
Gamera Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
12.12.2017
Europa:
12.12.2017

Fearful Symmetry & The Cursed Prince - opis gry

Fearful Symmetry & The Cursed Prince to gra logiczna wyprodukowana przez Gamera Interactive i wydana przez SOEDESCO Publishing. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsoli Xbox One.

Rozgrywka - Fearful Symmetry & The Cursed Prince

Fearful Symmetry & The Cursed Prince to gra logiczna, w której zabawa polega na sterowaniu dwiema postaciami jednocześnie. W praniu wygląda to tak, że każda plansza składa się z dwóch części - tej właściwej oraz alternatywnego świata będącego lustrzanym odbiciem rzeczywistości. Nasze zadanie polega na przeprowadzeniu obu postaci do wyjścia, przy czym radzić sobie musimy nie tylko z najróżniejszymi przeszkadzajkami (wraz z naszymi postępami pojawiają się nowe dodatkowo podnoszące poprzeczkę), ale też ze sterowaniem, ponieważ kierunki są tutaj odwrócone. Jeśli dla przykładu jedna postać pójdzie w lewo, druga pójdzie w prawo.

Produkcja studia Gamera Interactive posiada fabułę, która opowiada o przygodach trzech postaci. Są to Hero, Nulan i Haim. Hero to nieustraszony poszukiwacz przygód, który pewnego razu odnajduje magiczne “zwoje symetrii”; Nulan pochodzi z plemienia, które owe zwoje stworzyło, natomiast Haim to książę obarczony klątwą, który podróżuje po świecie poszukując sposobu na jej zniesienie. Każda z tych postaci dysponuje nieco innymi umiejętnościami, co sprawia, iż te same levele można przechodzić stosując inne metody i strategie (warto jednak dodać, że przechodząc je kimś innym pewne elementy mogą ulec zmianie).

Fearful Symmetry & The Cursed Prince można przejść dość szybko. Przejście gry jedną postacią  trwa mniej więcej godzinę, choć zalecane jest jej przejście wszystkimi trzema, aby w pełni poznać historię.

Wideo - Fearful Symmetry & The Cursed Prince

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper