Far Cry 5: Lost on Mars

Far Cry 5: Lost on Mars

5,8
12 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 4.0
XONE 7.3
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
5.5 godzin
Premiery
Świat:
17.07.2017
Europa:
17.07.2017
Polska:
17.07.2017
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
5.5 godzin
Premiery
Świat:
17.07.2017
Europa:
17.07.2017
Polska:
17.07.2017

Far Cry 5: Lost on Mars - opis gry

Lost on Mars to drugie (z trzech) duże rozszerzenie do gry Far Cry 5, która ukazała się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Za produkcję odpowiadał Ubisoft.

Lost on Mars to drugie rozszerzenie do gry Far Cry 5 i podobnie jak pierwsze, ma ono dość luźny związek z głównym wątkiem ‘podstawki’. O ile akcja pierwszego dlc rozgrywała się podczas wojny wietnamskiej, pozwalając nam wejść w buty weterana Wendella Redlera, drugie rozszerzenie przenosi nas na Marsa. Na Czerwoną Planetę trafia Nick Rye, mieszkaniec Hope County, wraz z Hurkiem, a ich zadaniem jest zatrzymać ofensywę kosmitów, a także przywrócić ostatnią linię obrony ludzkości - sztuczną inteligencję o nazwie ANNE.

Trzon rozgrywki oczywiście nie uległ zmianie względem podstawki, choć  Lost on Mars pozwala nam odwiedzić zupełnie nową miejscówkę. W trakcie kilkugodzinnej przygody przyjdzie nam gromadzić energię i wspinać się po ubisoftowych wieżach, radząc sobie przy okazji ze śmiertelnie niebezpiecznymi kosmitami. W poruszaniu się po Marsie pomaga nam odrzutowy plecak, który pozwala nie tylko dostać się do trudno dostępnych miejsc, ale też unikać przeciwników. Postawienie stopy na piachu jest bowiem równoznaczne z pojawieniem się przeciwników, którzy wyłażą z podziemi ilekroć wyczują naszą obecność.

Oprócz jetpacka nasz podopieczny ma do dyspozycji różne rodzaje uzbrojenia, w tym między innymi Blaster of Disaster, Hellfire czy Morphinator, który przemienia nieprzyjaciół w bezbronne krowy przyciągające wygłodniałych kosmitów. 

Wideo - Far Cry 5: Lost on Mars

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper