Far Cry 5: Dead Living Zombies

Far Cry 5: Dead Living Zombies

5,0
12 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 2.8
XONE 6.3
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
3 godzin
Premiery
Świat:
28.08.2018
Europa:
28.08.2018
Polska:
28.08.2018
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
3 godzin
Premiery
Świat:
28.08.2018
Europa:
28.08.2018
Polska:
28.08.2018

Far Cry 5: Dead Living Zombies - opis gry

Dead Living Zombies do trzecie (i ostatnie) fabularne rozszerzenie do gry Far Cry 5 wyprodukowanej i wydanej przez Ubisoft na komputery oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Podobnie jak dwa wcześniejsze rozszerzenia do Far Cry 5, czyli Mroczne Godziny i Zagubieni na Marsie, Dead Living Zombies nie ma zbyt wiele wspólnego z głównym wątkiem ‘podstawki’. Przedstawiona tu historia koncentruje się na reżyserze filmów z żywymi trupami, niejakim Guyu Marvelu. Marvel pojawił się w Far Cry 5 w podobnej roli - kręcił film pt. Blood Dragon 3 w opuszczonej kopalni. DLC pozwala nam zagrać w siedmiu jego fabułach, m.in. w parodiach Romea i Julii czy Szybkich i wściekłych.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, w Dead Living Zombies nie zaszło zbyt wiele zmian względem ‘podstawki’. Oczywiście największe novum to obecność nowego rodzaju przeciwników, czyli zombie. Tych w rozszerzeniu jest kilka rodzajów, zarówno wolno kroczące i występujące w większych grupach umarlaki, które stanowią mięso armatnie, jak i bardziej wymagające wyłupiacze, eksplodujący zapaleńcy czy gabarytowo większe behemoty. W trakcie zabawy odwiedzamy rozmaite miejscówki: część to lokacje znane z Far Cry 5, część jest natomiast zupełnie nowa, jak opuszczony stary cmentarz czy zniszczony most spowity mgłą. Zadania, jakie są nam wytyczane, są dość standardowe: eliminowanie zombie i specjalnych kapsuł, przez które umarlaki się respawnują. Misje są krótkie, lecz brak checkpointów w trakcie ich wykonywania jest pewnym utrudnieniem.

Dodatkową atrakcją jest możliwość wykręcania wyników na każdej mapie. Po przejściu levelu jesteśmy nagradzani gwiazdkami. Jeśli zdobędziemy trzy (najlepsza nota), odblokowujemy broń i sprzęt, który można wykorzystać podczas głównej kampanii.

Wideo - Far Cry 5: Dead Living Zombies

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper