FAST Racing League

FAST Racing League

6,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Shin'en Media
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.05.2011
Europa:
27.05.2011
Producent:
Shin'en Media
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.05.2011
Europa:
27.05.2011

FAST Racing League - opis gry

Fast Racing League to gra wyścigowa reprezentująca gatunek tzw. future racerów. Za jej produkcję i wydanie odpowiadało niemieckie studio Shin’en Multimedia. Tytuł ukazał się tylko na Wii w dystrybucji cyfrowej.

Fast Racing League żywo przypomina serię F-Zero, choć produkcja niemieckiego studia ma też sporo własnej osobowości. W grze znajdziemy do wyboru trzy ligi oraz trzy stopnie trudności (nie wszystkie dostępne na starcie). W każdej z tych lig czekają na nas cztery trasy umiejscowione w różnych miejscówkach. Do dyspozycji na starcie mamy dwa pojazdy, ale z czasem możemy odblokować jeszcze cztery. Maszyny różnią się oczywiście parametrami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Podczas wyścigów niezwykle istotne jest korzystanie z rozmieszczonych tu i ówdzie podkładek zwiększających prędkość pojazdu. Jest tylko jeden szkopuł - maszyna musi znajdować się w odpowiednim trybie, o czym informuje kolor silników (czarny lub biały). Jeśli kolory nie będą się zgadzać, zwolnimy zamiast przyspieszyć. Tryb można zmienić w każdej chwili jednym wciśnięciem przycisku, choć zabiera to część energii (jeden jej kawałek z dziesięciu). Tę można jednak uzupełnić zbierając porozrzucane po trasie orby.

Oprócz ścigania się we wspomnianych trzech ligach gra oferuje także innego rodzaju atrakcje. Przede wszystkim są to dodatkowe wyzwania zgromadzone w trzech grupach po siedem. Mogą one polegać np. na zebraniu wszystkich przedmiotów bądź zaliczeniu jakiegoś odcinka w wyznaczonym czasie. Wyzwania, co warto podkreślić, odbywają się na specjalnych planszach, a nie na podstawowych torach.

Dostępny jest też multiplayer dla maksymalnie czterech osób, ale nie ma wariantu sieciowego.

Wideo - FAST Racing League

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper