F1 Grand Prix

F1 Grand Prix

7,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Traveller's Tales
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
01.09.2005
Europa:
01.09.2005
Polska:
01.09.2005
Producent:
Traveller's Tales
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
01.09.2005
Europa:
01.09.2005
Polska:
01.09.2005

F1 Grand Prix - opis gry

F1 Grand Prix to gra wyścigowa wyprodukowana przez Traveller’s Tales i wydana przez Sony Computer Entertainment. Tytuł ukazał się tylko na przenośnej konsoli PlayStation Portable.

F1 Grand Prix to gra wyścigowa traktująca o wyścigach Formuły 1. Produkcja studia Traveller’s Tales może się pochwalić licencją FIA, dzięki czemu pojawiają się w niej kierowcy, zespoły/bolidy oraz tory z sezonu 2005. W odróżnieniu jednak od serii Studio Liverpool, innej Formuły 1 wydawanej przez Sony, tutej model jazdy jest bardziej arcade’owy/zręcznościowy.

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Jest to Quick Grand Prix, czyli szybki wyścig losowo wybranym bolidem na losowo wybranym torze, Single Grand Prix, Event (jazda na czas), Scenario Mode, tryb z rozmaitymi wyzwaniami testującymi nasze umiejętności (przykładowy scenariusz do zaliczenia polega na przejechaniu okrążenia z felernymi hamulcami), oraz World Championship, tutejszy najważniejszy tryb. Pozwala nam on rozegrać cały sezon składający się z dziewiętnastu wyścigów. Właściwą rywalizację poprzedzić może trening pozwalający zapoznać się z torem oraz kwalifikacje, które decydują o tym, z jakiej pozycji wystartujemy. Punkty otrzymujemy zajmując na mecie jedno z pierwszych ośmiu miejsc. Mistrzostwo zdobywamy, jeśli na koniec sezonu będziemy mieli ich najwięcej. Dostępne są trzy stopnie trudności, a oprócz tego ustawienia dają nam możliwość wyboru liczby okrążeń, warunków pogodowych itd.

Oprócz tego warto wspomnieć o multiplayerze, który pozwala rywalizować nawet ośmiu osobom jednocześnie, a także o trybie TV Mode Race, gdzie możemy oglądać wyścig bolidów kierowanych przez sztuczną inteligencję (nasza ingerencja ogranicza się tylko do przełączania między kamerami).

Wideo - F1 Grand Prix

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper