Ever Forward

Ever Forward

6,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 6.0
XSX|S -
NS -
PC -
PS4 6.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pathea Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
13.08.2020
Europa:
13.08.2020
Producent:
Pathea Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
13.08.2020
Europa:
13.08.2020

Ever Forward - opis gry

Ever Forward to gra action-adventure wyprodukowana i wydana przez studio Pathea Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Ever Forward opowiada historię dwunastoletniej dziewczynki o imieniu Maya, która z bliżej niewyjaśnionych przyczyn trafia do dziwnego, surrealistycznego świata, gdzieś na pograniczu rzeczywistości i snów. Bohaterka musi się wydostać z przedziwnej pułapki, co bynajmniej nie będzie takie proste. Nie tylko ze względu na rozliczne przeszkody i niebezpieczeństwa, ale też demony przeszłości, które dają o sobie znać z każdym kolejnym odkrytym wspomnieniem.

Produkcja studia Pathea Games to trójwymiarowa gra action-adventure, która duży nacisk kładzie na główkowanie. Maya, jak wspomniano wyżej, przemierza mocno surrealistyczne krainy, w których czekają na nią najróżniejsze wyzwania. Zagadki wymagające ruszenia głową to jedno, ale w Ever Forward nie brakuje również wyzwań innego typu, np. bardziej zręcznościowych czy wymagających obserwacji i analizowania otoczenia. Nasza podopieczna będzie dla przykładu musiała się skradać celem uniknięcia wzroku robotów-strażników, korzystać z teleporterów, pomocy innych istot zamieszkujących tutejszy świat czy manipulować grawitacją. Co warto dodać, wiele zagadek ma więcej niż jedno rozwiązanie, dzięki czemu mamy sporo możliwości wykazania się kreatywnością.

Wraz z czasem pozyskujemy kolejne wspomnienia Mayi, co rzuca więcej światła na (trudną i wypartą) przeszłość głównej bohaterki. Wspomnienia pozwalają także odblokowywać dostęp do nowych lokacji, a co z tym idzie - łamigłówek. 

Wideo - Ever Forward

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper