Earth Defense Force: Insect Armageddon

Earth Defense Force: Insect Armageddon

6,5
11 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.8
PS3 6.7
X360 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Vicious Cycle
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
07.07.2011
Europa:
22.07.2011
Producent:
Vicious Cycle
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
07.07.2011
Europa:
22.07.2011

Earth Defense Force: Insect Armageddon - opis gry

Earth Defense Force: Insect Armageddon to strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowana przez amerykańskie studio Vicious Cycle Software i wydana przez D3Publisher. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Akcja gry toczy się w New Detroit, które stało się sceną kolejnej batalii z przerośniętymi robalami. Produkcja Vicious Cycle nie stawia dużego nacisku na fabułę - w grze wcielamy się po prostu w dowódce elitarnego czteroosobowego oddziału Lightning Alpha, który zostaje wysłany do wspomnianego miasta w wiadomym celu. Kampania składa się tutaj z trzech rozdziałów po pięć misji każdy.

Insect Armageddon, jeśli chodzi o gameplay, to dość standardowa strzelanina tpp i kolejna odsłona serii EDF, która pomimo surowej oprawy zdołała pozyskać grono wiernych fanów. W grze znajdziemy ponad trzysta broni, cztery rodzaje pancerzy, pojazdy (mech, czołg) i nie tylko. Przed rozpoczęciem misji wybieramy pożądany pancerz, który potem, wraz z postępami, za gromadzone doświadczenie możemy udoskonalać. To samo dotyczy zresztą broni oraz umiejętności podopiecznego. W zależności od dokonanego wyboru [pancerza] otrzymywać będziemy w trakcie kampanii inne typy uzbrojenia. Ponadto wpłyniemy również na postawę podopiecznego. Przy pancerzu Battle np. otrzyma on znacznie bardziej niszczycielskie pukawki, lecz z drugiej strony będzie się wolniej poruszał po polu bitwy.

Gra posiada także tryb multiplayer dostępny w wariancie lokalnym na podzielonym ekranie lub przez sieć. Razem z innymi możemy spróbować przejść kampanię fabularną lub spróbować sił w trybie Survival. W tym ostatnim grać może razem maksymalnie sześć osób jednocześnie.

Wideo - Earth Defense Force: Insect Armageddon

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper