Dynasty Warriors Next

Dynasty Warriors Next

6,4
21 oceny

Ocena wg platformy:

PS Vita 6.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Omega Force
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona,   Slasher
Śr. czas:
38 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
17.12.2011
Europa:
22.02.2012
Polska:
22.02.2012
Producent:
Omega Force
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona,   Slasher
Śr. czas:
38 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
17.12.2011
Europa:
22.02.2012
Polska:
22.02.2012

Dynasty Warriors Next - opis gry

Dynasty Warriors Next prezentuje linię boczną serii gier akcji wydawanych przez Tecmo Koei. Gra trafiła w 2012 roku na PlayStation Vita i oferuje zarówno nowe dla cyklu rozwiązania, które wykorzystują możliwości przenośnej konsoli Sony, jak i klasyczne elementy.

Podobnie jak ma to miejsce w pozostałych odsłonach serii, w Dynasty Warriors Next możemy wcielić się w generała, którego celem jest zdobycie kontroli nad jak największym obszarem Chin. Twórcy oddali w nasze ręce ponad sześćdziesięciu bohaterów, a także edytor pozwalający na stworzenie swojego podopiecznego całkowicie od podstaw. Sama rozgrywka polega na eliminowaniu tysięcy przeciwników, wykorzystując w tym celu zdolności bojowe głównego bohatera, który korzysta zarówno z broni, jak i rozmaitych czarów. Znalazło się tu jednak również miejsce na sferę taktyczną, w której możemy wydawać polecenia naszym żołnierzom.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

W odróżnieniu od innych odsłon serii, Dynasty Warriors Next wykorzystuje dobrodziejstwa konsoli PlayStation Vita. Gra korzysta zarówno z przycisków i grzybków analogowych, jak i z ekranu czy panelu dotykowego, oraz wbudowanych w Vitę czujników ruchu. Ponadto produkcja wprowadziła szereg mniejszych i większych zmian, takich jak choćby automatyczna regeneracja życia bohatera, nowe rodzaje ataków, nowe opcje związane z zarządzaniem oddziałami oraz tryb fotografa. W fabularnej kampanii na sprawdzenie czeka dwanaście scenariuszy, rozgrywających się w różnych okresach historycznych (od roku 184, po rok 238). Oprócz tego udostępniono także tryb Conquest, w którym naszym zadaniem jest wygrywanie kolejnych bitew, oraz  tryb Coalition, gdzie możemy zawierać sojusze z innymi graczami i z ich pomocą starać się podbić całe Chiny.

 

Po premierze produkcja doczekała się całej masy dodatków, które zostały udostępnione za pośrednictwem PlayStation Store.

Wideo - Dynasty Warriors Next

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper