Dungeon Fighter Live: Fall of Hendon Myre

Dungeon Fighter Live: Fall of Hendon Myre

6,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nexon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona,   MMO
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
13.07.2012
Europa:
13.07.2012
Producent:
Nexon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona,   MMO
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
13.07.2012
Europa:
13.07.2012

Dungeon Fighter Live: Fall of Hendon Myre - opis gry

Dungeon Fighter Live: Fall of Hendon Myre to gra action-RPG wyprodukowana przez koreańską firmę Nexon i wydana przez Microsoft. Tytuł ukazał się na Xboxie 360, gdzie dostępny był w cyfrowej dystrybucji.

Gra jest spin-offem popularniejszego Dungeon Fighter Online, gry MMORPG, która doczekała się również adaptacji anime i mangi z gatunku seinen. Akcja rozgrywa się tutaj w fantastycznym świecie zwanym Arad, w którym, jakżeby inaczej, sprawy nie mają się zbyt dobrze. Powodem tego stanu rzeczy jest epidemia tajemniczej choroby, która przetrzebia okolice Elvenguard oraz Hendon Myre. Początkowo z misją zbadania sprawy wyrusza grupa kapłanów, ale kończy się ona niepowodzeniem. Następnie zaś do akcji wkracza kilku bohaterów. Do wyboru mamy trzy postacie: walczącą pięściami Fighterkę, wymachującego mieczami Slayera lub Gunnera posługującego się bronią palną.
 
Dungeon Fighter Live posiada strukturę dungeon crawlera. W grze mamy bazę wypadową, czyli miasto, z którego wyruszamy do kolejnych lochów szlachtować nieprzebrane rzesze potworów. Postacie różnią się nieco umiejętnościami, ale ogólnie rzecz biorąc walka nimi wygląda podobnie. Rozgrywka przypomina dwuwymiarowe chodzone bijatyki. Walczących opisują oczywiście charakterystyczne dla RPG parametry, ale oprócz tego bardzo liczy się też zdolność trzaskania efektownych combosów. Im lepsze one będą, tym więcej bonusów wpadnie nam w łapy po zakończeniu dungeona. Po drodze zgarniamy kasę i loot, który, jeśli nie jest nam potrzebny, można sprzedać. Po powrocie do miasta jesteśmy w stanie kupić nowy, lepszy sprzęt albo podjąć się wykonania jakiegoś pobocznego zadania.
 
Grać możemy w pojedynkę lub z maksymalnie trzema innymi osobami (zarówno przez sieć, jak i w wariancie lokalnym).

Dalsza część tekstu pod wideo

Wideo - Dungeon Fighter Live: Fall of Hendon Myre

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper