Draw Slasher

Draw Slasher

6,7
18 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS Vita 6.7
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Mass Creation
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Slasher
Śr. czas:
5 godzin
Premiery
Świat:
24.04.2013
Europa:
24.04.2013
Producent:
Mass Creation
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Slasher
Śr. czas:
5 godzin
Premiery
Świat:
24.04.2013
Europa:
24.04.2013

Recenzja redakcji

Recenzja: Draw Slasher (PSV)
8.0
Recenzja: Draw Slasher (PSV)

Draw Slasher - opis gry

Draw Slasher to produkcja warszawskiego studio Mass Creation wydana na PS Vita, komputery oraz urządzenia przenośne. Jest to gra zręcznościowa z elementami slashera, w której wchodzimy w buty wojownika ninja.

Fabuła - Draw Slasher

Draw Slasher pod pewnymi względami przypomina poprzednie produkcje warszawskiego studia Mass Creation, jak Doodle Boat, DS: Dark Ninja vs Pirate Monkey Zombies! czy Slaughter: Sick Stick Slayer. Fabuła nie odgrywa tu szczególnie istotnej roli. Tytuł pozwala nam przejąć kontrolę nad Wkurzonym Hanzo, wojownikiem ninja, którego wioska zostaje zaatakowana przez załogę piracką składającą się z małp-zombie. Główny bohater musi stawić im czoło.

Rozgrywka - Draw Slasher

Draw Slasher to dwuwymiarowa gra akcji, która w przypadku wersji na PlayStation Vita i urządzenia pozwala nam korzystać z ekranu dotykowego do wyprowadzania ataków bronią białą. Schemat jest prosty: na ekranie pojawiają się rozmaici przeciwnicy, a my musimy ich ubić, by móc ruszyć dalej. Podczas zmagań regularnie przedstawiane są nowe rodzaje nieprzyjaciół, co wymaga od nas stosowania innych strategii - bardzo często bowiem zwykłe mazanie palcem po ekranie nie wystarcza. Są przeciwnicy, którzy giną po jednym uderzeniu, ale spora liczba wymaga sposobu. W przypadku niektórych małp-umarlaków należy znaleźć ich słaby punkt, jeszcze innych trzeba dla przykładu zmęczyć, by móc się z nimi definitywnie uporać. 

Tytuł oferuje trzy główne warianty rozgrywki. Jest to: Story, Arcade (odpieranie kolejnych hord przeciwników w celu zdobycia jak największej ilości punktów) i Challenges (wyzwania polegające na obronie wioski przez nieumarłymi). Co warto dodać, przejście trybu fabularnego zajmuje mniej więcej dwie godziny, po czym możemy go ograć na wyższym stopniu trudności w ramach New Game+. Wraz z postępami jesteśmy w stanie rozwijać zdolności naszego podopiecznego za sprawą elementów RPG.

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper