Men's Room Mayhem

Men's Room Mayhem

4,6
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS Vita 4.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ripstone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
21.05.2013
Europa:
21.05.2013
Producent:
Ripstone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
21.05.2013
Europa:
21.05.2013

Recenzja redakcji

Recenzja: Men's Room Mayhem (PSV/PSN)
5.0
Recenzja: Men's Room Mayhem (PSV/PSN)

Men's Room Mayhem - opis gry

W Men's Room Mayhem to produkcja firmy Ripstone Publishing wydana na PS Vita w maju 2013 roku, w której gracze wcielają się w „dziadka klozetowego” i zarządzają „ruchem” w męskiej toalecie. Pomysł na grę zrodził się po kilku browarach – gdy trzeba było pozbyć się ich z organizmu.

Ekran gry to widok na toaletę od góry – regularnie odwiedzają ją bywalcy „za potrzebą”. Jeśli nad czyjąś głową pojawia się symbol żółtej kropelki – rysujemy paluchem drogę do pisuaru, a jeśli rolka papieru – to kierujemy jegomościa do kabiny. Jak już komuś ulży, to można go zaprowadzić do umycia rąk (dodatkowy bonus), ale niekoniecznie – równie dobrze można go od razu odesłać do wyjścia. Zbyt duży tłok to ryzyko bójki i rozlewu krwi, a za nieobsłużonych panów nie dostaniemy punktów.

A głównie o ich gromadzenie tu chodzi i szczycenie się wynikiem na sieciowej tablicy rekordów. Punktowane są zasady zachowania się w toalecie, również te niepisane – np. nagradzane jest rozmieszczanie kolesi z zachowaniem odstępu, premię „close call” otrzymuje się, gdy ktoś załatwi się przysłowiowym rzutem na taśmę, a „near miss” podobnie jak w serii Burnout – za minięcie kogoś tuż obok. Łatwo nie jest – nie obejdzie się bez szybkiego podejmowania decyzji i skutecznej taktyki. Goście z większym ciśnienie niż pozostali mogą popuścić w drodze do celu – 5 plam na podłodze i zabawa dobiega końca. Trzeba też umieć sobie radzić z różnymi niespodziankami jak powolny dziadek, pijany żul o nieregularnych krokach czy kobieta, która omyłkowo trafia do „męskiego”. Po każdej rundzie czeka Cię czyszczenie łazienki poprzez pocieranie ekranu w miejscach tego wymagających. 
 
Dostępne są tylko 2 tryby zabawy. W pierwszym obsługujemy klientów falami i losowane są dodatkowe wyzwania (np. obsłuż 15 klientów w ciągu pojedynczej inwazji). Za ich wypełnianie odblokowujemy dostęp do szalet w innych miejscówkach (m.in. pub, nocny klub czy hotel), w które można zagrać również w formie czasówki, gdzie w ciągu 3 minut staramy się obsłużyć jak najwięcej osób. 

Wideo - Men's Room Mayhem

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper