Dark Souls III: The Ringed City

Dark Souls III: The Ringed City

8,4
49 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.8
PS4 8.2
XONE 5.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
From Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
28.03.2017
Europa:
28.03.2017
Producent:
From Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
28.03.2017
Europa:
28.03.2017

Dark Souls III: The Ringed City - opis gry

Dark Souls III: The Ringed City to drugie (i ostatnie) rozszerzenie do gry Dark Souls III, która ukazała się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dodatek stanowił zarazem zwieńczenie serii Dark Souls.

The Ringed City to ostatni epizod serii Dark Souls, który zwieńcza historię opowiedzianą na przestrzeni trzech gier. Nasza postać trafia tu do tytułowego miasta podążając za rycerzem Gaelem, który poszukuje tak zwanej “mrocznej duszy ludzkości” będącej źródłem nieograniczonej mocy. Samo Ringed City to miasto końca świata - w jednym miejscu mieszają się różne epoki z historii ludzkości. Dzięki temu mamy okazję poznać wiele tajemnic przeszłości całego uniwersum.

Dalsza część tekstu pod wideo

The Ringed City jest nie tylko zwieńczeniem jeśli chodzi o fabułę, ale też wysoko zawiesza poprzeczkę w kwestii gameplayu, a konkretnie stopnia trudności. Rekomendowany level to 100, dlatego przed rozpoczęciem zmagań warto najpierw uporać się z głównym wątkiem ‘podstawki’ i poprzednim rozszerzeniem, czyli Ashes of Ariandel.

Dodatek wprowadza oczywiście nowe rzeczy, jak nowych przeciwników (w tym cztery nowe walki z bossami), postacie, ekwipunek oraz zaklęcia. Największą atrakcją jest jednak samo tytułowe miasto, a zwłaszcza jego konstrukcja. Charakterystyczna dlań ‘wertykalność’ sprawia bowiem, że często musimy podejmować próby wiary i skakać w dół, licząc na to, że nasza postać nie wyzionie ducha.

The Ringed City jest też stosunkowo długie, oferując mniej więcej dwa razy więcej zawartości niż Ashes of Ariandel. Rozszerzenie można ukończyć w około siedem godzin.

Oprócz powyższego dodatek daje nam też dostęp do nowych aren w multiplayu.

Wideo - Dark Souls III: The Ringed City

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper