Dangun Feveron

Dangun Feveron

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
M2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.04.2017
Europa:
04.04.2018
Producent:
M2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.04.2017
Europa:
04.04.2018

Dangun Feveron - opis gry

Dangun Feveron to scrollowana strzelanina (shmup) wyprodukowana i wydana przez studio M2. Tytuł ukazał się pierwotnie na automatach w 1998 roku (za pierwowzór odpowiadało Cave), a dwadzieścia lat później trafił też na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Nowsza wersja to remaster z zawartością niedostępną w oryginale.

Dangun Feveron to na pozór dość standardowa scrollowana strzelanka, która jednak oferuje szereg rozwiązań, które wyróżniają ją na tle konkurencji. Po pierwsze, gra posiada szereg opcji pozwalających na różne sposoby modyfikować rozgrywkę, a nie tylko wpływać na stopień trudności (choć możliwość jego wyboru także istnieje). Możemy zadecydować na przykład o szybkości statku kosmicznego czy o rodzaju uzbrojenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować pojazd, który będzie dostosowany do naszych potrzeb i naszego stylu. Jednym może pasować szybki statek wystrzeliwujący pociski pod różnym kątem, dzięki czemu łatwiej może on sobie radzić z większą liczbą nieprzyjaciół, a innym wolniejszy (zarazem pozwalający na większą precyzję, jeśli chodzi o robienie uników), który będzie lepiej sobie radził z pojedynczymi jednostkami.

Drugi patent to sposób naliczania punktów. Standardowo za wyeliminowanego przeciwnika otrzymujemy tylko jeden punkcik. Ci zostawiają jednak po sobie ikonki tzw. disco mana. Zebranie jednej zwiększą liczbę przyznanych punktów o jeden, zebranie dwóch o dwa, zebranie trzech o trzy itd. Warto jednak przy tym dodać, że pominięcie choćby jednej ikonki (znikają one wraz z upływem czasu) oznacza, że wszystko wraca do stanu początkowego (podobnie dzieje się też w razie wpadki i utraty życia)

Nowa wersja Dangun Feveron wprowadza kilka nowości, m.in. nowe tryby Super Easy i Fever Mode oraz możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej.

Wideo - Dangun Feveron

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper