DOTORI

DOTORI

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
indev-studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
28.03.2020
Europa:
28.03.2020
Producent:
indev-studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
28.03.2020
Europa:
28.03.2020

DOTORI - opis gry

DOTORI to dwuwymiarowa platformówka wyprodukowana przez indev-studio i wydana przez CFK. Tytuł ukazał się najpierw na PC, a później trafił także na Nintendo Switch.

Fabuła - DOTORI

Wzorem tradycyjnych platformerów produkcja indev-studio DOTORI nie stawia znaczącego nacisku na fabułę. Ta pełni tu funkcję czysto pretekstową. Gra pozwala nam się wcielić w wiewiórkę o imieniu Rico. Jego ukochana siostra Lottie zostaje porwana przez sowę, w związku z czym wyrusza on w długa i niebezpieczną podróż, by ją odbić.

Rozgrywka - DOTORI

DOTORI to klasyczna platformówka 2D (choć otoczenie i modele postaci są tutaj trójwymiarowe), którą -- podobnie jak klasyki gatunku -- cechuje spora przystępność. W trakcie zabawy dysponuje mocno ograniczonym wachlarzem zdolności. Główny bohater na dobrą sprawę potrafi tylko biegać, skakać i rzucać. Te trzy główne umiejętności muszą wystarczyć Rico do odbicia porwanej siostry.

Gra składa się z kilku rozdziałów, podczas których odwiedzamy zróżnicowane lokacje. Jest to przykładowo preria, kraina czarów, górskie szczyty czy plac budowy. Każdy z tych światów oferuje innego rodzaju wyzwania i przeszkadzajki. Od czasu do czasu ścieramy się również z bossami, którzy wymagają znalezienia odpowiedniej strategii i zapoznania się z ich zdolnościami, bez czego możemy szybko polec.

W DOTORI ogólnie na przejście czeka czterdzieści leveli plus bonusowy rozdział dostępny po zaliczeniu głównego wątku, w którym znaleźć możemy kolejne 25 wyzwań wydłużających żywotność zabawy i trzy nowe grywalne postacie.

Wymagania sprzętowe - DOTORI

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: 2.0 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
  • DirectX: Wersja 9.0c
  • Miejsce na dysku: 550 MB dostępnej przestrzeni

Wideo - DOTORI

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper