DC Super Hero Girls: Teen Power

DC Super Hero Girls: Teen Power

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Toybox
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
04.06.2021
Europa:
04.06.2021
Producent:
Toybox
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
04.06.2021
Europa:
04.06.2021

Recenzja redakcji

DC Super Hero Girls: Teen Power – recenzja gry. Superbohaterki wkraczają do gry
Wojtek Gruszczyk

Wojciech Gruszczyk

6.0
DC Super Hero Girls: Teen Power – recenzja gry. Superbohaterki wkraczają do gry
NS

DC Super Hero Girls: Teen Power - opis gry

DC Super Hero Girls: Teen Power to gra akcji wyprodukowana przez Toybox i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się na Nintendo Switch. Powstał on na podstawie serialu animowanego, w którym superbohaterki komiksowego uniwersum DC występują jako nastolatki (jednym z głównych filarów rozgrywki jest balansowanie między obowiązkami a zwykłym codziennym życiem).

Fabuła - DC Super Hero Girls: Teen Power

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Toybox/Nintendo powstało na podstawie serialu animowanego o tej samej nazwie. Opowieść skupia się na superbohaterkach znanych z kart komiksów i filmów, które zostały tu przedstawione jako nastolatki próbujące pogodzić swoją ‘działalność’ z prozą codziennego życia, przede wszystkim uczęszczaniem do szkoły Metropolis High School. W grze pojawiają się m.in. Wonder Woman, Batgirl, SuperGirl, Zatanna, Green Lantern czy Bumblebee, przy czym wspomnieć warto, iż przez lwią część czas kierujemy poczynaniami trzech pierwszych.

Rozgrywka - DC Super Hero Girls: Teen Power

Pod względem rozgrywki DC Super Hero Girls przypomina trochę serię Persona. Tu także czas dzielimy między obowiązki a przyjemności. W przerwach między ratowaniem Metropolis i świata możemy udać się na zakupy w celu nabycia np. nowych ciuchów, rozmawiać z mieszkańcami bądź dzielić się fotkami na Superstapost, tutejszym fikcyjnym serwisie społecznościowym.

Najważniejsze są jednak obowiązki superbohaterskie. Misje stawiają przed nami różnorakie wytyczne, jak przeprowadzenie staruszki przez ruchliwą ulicę, znalezienie zgubionego portfela, malowanie graffiti czy -- jakżeby inaczej -- starcia ze złoczyńcami. W tym miejscu warto dodać, że antagonistki (również postacie znane z komiksów itd.) też ukazane są tutaj jako nastolatki.

System walki nie jest skomplikowany. Combo wykonujemy jednym przyciskiem, a gdy przeciwnik zadaje cios, możemy zrobić unik, co przy odpowiednim timingu spowalnia czas. Po wykonaniu misji otrzymujemy natomiast punkty umiejętności (i pieniądze), dzięki którym rozwijamy potencjał podopiecznych. 

Wideo - DC Super Hero Girls: Teen Power

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper