Crown Trick

Crown Trick

7,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE 7.0
NS 8.0
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
NEXT Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Roguelike
Premiery
Świat:
16.10.2020
Europa:
16.10.2020
Producent:
NEXT Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Roguelike
Premiery
Świat:
16.10.2020
Europa:
16.10.2020

Crown Trick - opis gry

Crown Trick to gra RPG z elementami roguelike wyprodukowana przez chińskie NEXT Studios i wydana przez Team 17. Tytuł ukazał się na komputerach PC oraz konsolach Nintendo Switch, PS4 i Xbox One.

Fabuła - Crown Trick

Fabuła w Crown Trick nie odgrywa szczególnie istotnej roli. Główną bohaterką produkcji NEXT Studios jest dziewczyna o imieniu Elle, która pewnego dnia niespodziewania trafia do alternatywnej rzeczywistości - świata koszmarów. Wkrótce też trafia ona na dziwną istotę - gadającą koronę, dla której obecna sytuacja także nie należy do optymalnych. Obie postacie, choć przesadnie za sobą nie przepadają, łączą siły, by znaleźć drogę wyjścia i wrócić do domu. 

Rozgrywka - Crown Trick

Crown Trick to dungeon crawler z elementami roguelike przywodzący na myśl gry z serii Mystery Dungeon. Naszym zadaniem jest tutaj przeczesywanie rozmaitych lochów. Eksploracja odbywa się w systemie turowy, tj. po wykonaniu czynności przez podopieczną ruszają się też przeciwnicy, a jeśli nie wykonamy ruchu, nie wykonają go też inni. 

Przed rozpoczęciem zmagań w danym dungeonie otrzymujemy dwie losowe bronie, przy czym wraz z postępami mamy możliwość pozyskania kolejnych. Bronie, warto w tym kontekście dodać, różnią się parametrami i właściwościami, co pozwala nam dobrać oręż najlepiej pasujący do naszego stylu.

Oprócz tego są także inne sposoby na podniesienie potencjału bojowego bohaterki. Korzystać możemy mianowicie także z summonów czy reliktów, specjalnych przedmiotów, które po wyekwipowaniu wyposażają Elle w jakąś zdolność pasywną. Na uwagę zasługuje także możliwość zrobienia użytku z otoczenia, np. trucizny lub płomieni, którymi można nadwątlić nieprzyjaciół.

Podobnie jak w innych grach roguelike w Crown Trick śmierć wiąże się z pewnymi niedogodnościami, np. utratą złota. 

Wideo - Crown Trick

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper