Crime Life: Gang Wars

Crime Life: Gang Wars

6,3
7 oceny

Ocena wg platformy:

PC 5.0
PS2 6.7
XBOX 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Hothouse Creations
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Premiery
Świat:
11.11.2005
Europa:
11.11.2005
Polska:
09.12.2005
Producent:
Hothouse Creations
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Premiery
Świat:
11.11.2005
Europa:
11.11.2005
Polska:
09.12.2005

Crime Life: Gang Wars - opis gry

Crime Life: Gang Wars to gra action-adventure wyprodukowana przez brytyjskie studio Hothouse Creations i wyprodukowana przez Konami z myślą o PC, PlayStation 2 i Xboxie. Tematycznie produkcja kręciła się wokół wojen gangów.

W Crime Life wcielamy się w postać Tre, opryszka mieszkającego w biednej dzielnicy fikcyjnej metropolii Grand Central City. Jego marzeniem jest wyrwanie się z nędzy, a szansę na to widzi w przystąpieniu do gangu Outlawz. Aby przekonać szefa tej grupy, Big Doga, postanawia on wykonać dlań kilka zleceń.

 

Rozgrywa w produkcji Hothouse skupia się przede wszystkim na obijaniu facjat przeciwnikom - mogą to być członkowie innych gangów, mogą to być również policjanci. Do dyspozycji mamy nie tylko własne nogi i pięści, ale także kije bejsbolowe, stalowe rurki, młotki czy broń palną. Gra składa się z ponad dwudziestu misji fabularnych oraz pewnej liczby opcjonalnych zadań. Do tego istnieje też możliwość poruszania się po ulicach Grand Central City z większą swobodą (choć nie da się przy tym używać samochodu), jednak miasto nie jest szczególnie duże. W przerwach pomiędzy mordobiciem Tre wraz z resztą zakapiorów może udać się do restauracji, czyli przybytków umożliwiających zregenerowanie zdrowia, zarabiać pieniądze (napadami i kradzieżami), robić zadymę czy zamalowywać tagi innych gangów znajdujące się w różnych częściach miasta.

 

W Crime Life, jak można się spodziewać, wiele jest przemocy. Przede wszystkim należy wspomnieć, że Tre potrafi dokonywać brutalnych egzekucji przeciwników, których animacja zależna jest posiadanej broni i od ustawienia względem nieszczęśnika. Także język używany w trakcie rozgrywki jest bardzo kwiecisty.

 

Muzykę do Crime Life napisała hiphopowa grupa D12, której członkowie użyczyli też swoich głosów i wizerunku.

Wideo - Crime Life: Gang Wars

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper