Corruption 2029

Corruption 2029

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
The Bearded Ladies
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG taktyczny,   Strategiczna
Premiery
Świat:
17.02.2020
Europa:
17.02.2020
Polska:
17.02.2020
Producent:
The Bearded Ladies
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG taktyczny,   Strategiczna
Premiery
Świat:
17.02.2020
Europa:
17.02.2020
Polska:
17.02.2020

Corruption 2029 - opis gry

Corruption 2029 to turowa gra strategiczna wyprodukowana i wydana przez studio The Bearded Ladies. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych.

Akcja gry, jak sugeruje jej tytuł, rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. W Stanach Zjednoczonych trwa właśnie druga wojna domowa, która dewastuje i dzieli kraj. My przejmujemy tu kontrolę nad trzyosobowym oddziałem należącym do frakcji United Peoples of America. Samolot, który miał go przetransportować na miejsce akcji, zostaje jednak nieoczekiwanie zaatakowany i zestrzelony. W efekcie grupa rozbija się na terytorium wroga daleko od celu. Mając ograniczone środki, rzeczona trójka musi mimo wszystkich przeciwności wypełnić swoją misję, a przy okazji dowiedzieć się, dlaczego Ameryka stała się postapokaliptycznym pustkowiem.

Pod względem rozgrywki Corruption 2029 żywo przypomina Mutant Year Zero: Road to Eden, poprzednią grę studia The Bearded Ladies (choć na marginesie zaznaczyć warto, że tutaj nie występują antropomorficzne zwierzęta). Schemat jest podobny. Zmagania można podzielić na dwie części. Ta pierwsza to eksploracja, gdy mamy możliwość swobodnego przeczesywania otoczenia. Druga to natomiast walka, do której dochodzi, gdy zaatakujemy nieprzyjaciela lub zostaniemy wykryci. Kampania składa się z misji stawiających przed nami rozmaite zadania, jak wyeliminowanie wszystkich nieprzyjaciół czy odbicie VIP-a i ucieczka z nim w bezpieczne miejsce.

Skradanie jest ważnym elementem zabawy. Na zdecydowanej większości map przewaga przeciwnika jest znacząca, dlatego musimy dobrze zaplanować nasze działania, a najlepiej działać z zaskoczenia. W grze zaimplementowano także system rozwoju. Wraz z postępami odblokowujemy nowe zdolności, dzięki czemu zyskujemy więcej możliwości działania.

Wideo - Corruption 2029

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper