Cool Boarders 2

Cool Boarders 2

7,1
29 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 7.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
UEP Systems
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
23 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.08.1997
Europa:
09.01.1998
Producent:
UEP Systems
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
23 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.08.1997
Europa:
09.01.1998

Cool Boarders 2 - opis gry

Cool Boarders 2 to gra sportowa traktująca o snowboardzie wyprodukowana przez japońskie UEP Systems i wydana przez Sony Computer Entertainment na PlayStation.  Była to druga i ostatnia odsłona serii stworzona przez wspomniane studio - od następnej części pieczę nad serią przejął kto inny.

Druga część została wyraźnie rozbudowana względem pierwowzoru. Podobnie jak tam, przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki wybieramy najbardziej odpowiadającego nam zawodnika (każdego opisuje kilka parametrów) oraz jedną z osiemnastu desek.

Do wyboru mamy kilka wariantów rozgrywki. Dwa najważniejsze to Freestyle, gdzie możemy przemierzać dostępne trasy w zgodzie z własnym widzimisię i bez żadnej presji, oraz Halfpipe, w którym staramy się rywalizować na punkty zdobywane dzięki wykręcanym ewolucjom. Do tego dochodzi jednak jeszcze Big Air (zjeżdżamy w nim po trasie pełnej wyskoczni i próbujemy nabić możliwie najwyższą liczbę punktów), Competition, tzn. rywalizacja z innym graczem lub ze sztuczną inteligencją, i na koniec Board Park, zjazd w stylu ‘fristajlowym’ służący do treningu, bez punktów i ze slalomem.

Tak jak w ‘jedynce’, ogarnięcia wymaga sterowanie. Przy wykonywaniu trików musimy przede wszystkim wyczuć właściwy timing oraz wziąć poprawkę na inne aspekty, np. fizykę. Bez solidnego treningu będziemy głównie zaliczać glebę.

W odróżnieniu od pierwowzoru, w CB2 dodano tryb wieloosobowy - rywalizowanie z duchem to już niejedyna atrakcja dla osób, które odkryją wszystko, co jest do odkrycia. Grać ze znajomym można na split-screenie lub podłączając dwie konsole specjalnym kabelkiem (w takim przypadku potrzeba też dwóch telewizorów i dwóch kopii gry).

Wideo - Cool Boarders 2

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper