Chuchel

Chuchel

8,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.0
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Amanita Design
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
07.03.2018
Europa:
07.03.2018
Producent:
Amanita Design
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
07.03.2018
Europa:
07.03.2018

Chuchel - opis gry

Chuchel to gra przygodowa wyprodukowana przez studio Amanita Design. Tytuł ukazał się na komputerach oraz urządzeniach przenośnych.

Rozgrywka - Chuchel

Głównym bohaterem gry jest stworzenie o imieniu Chuchel, ożywiony kłębek kłaków, któremu została ukradziona wiśnia. Zadaniem protagonisty jest ją odzyskać i przy okazji skarcić złodzieja. Gra nie stawia jednak szczególnego nacisku na fabułę.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, produkcja studia Amanita Design to swoisty miszmasz – gra składa się ze 100 leveli, w trakcie przechodzenia których mamy do czynienia z najrozmaitszymi wyzwaniami. Spora ich część to sekcje przygodówkowe (korzystające z interfejsu point-and-click) gdzie zabawa sprowadza się do rozwiązywania łamigłówek. Zagadki bywają różne: zarówno stosunkowo proste, jak i wymagające więcej główkowania. Do tego dochodzą także plansze czysto zręcznościowe, wśród nich także takie, które inspirują się klasyką gier video: wariacje na temat Space Invaders, Super Mario Bros., Pac-Man, Flappy Bird czy Donkey Kong.

Chuchel nie jest grą długą. Wszystkie levele można z powodzeniem przejść w około dwie godziny. Niektóre z wyzwań są na tyle krótkie, że można je zaliczyć w minutę.

 

Wideo - Chuchel

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper