Champions: Return to Arms

Champions: Return to Arms

8,2
16 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 8.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Snowblind Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
07.02.2005
Europa:
18.03.2005
Producent:
Snowblind Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
07.02.2005
Europa:
18.03.2005

Champions: Return to Arms - opis gry

Champions: Return to Arms to gra action-RPG wyprodukowana przez Snowblind Studios i wydana przez Sony Online Entertainment na PlayStation 2. Jej akcja toczyła się w uniwersum EverQuest, popularnego w swoim czasie MMORPG.

Gra jest bezpośrednim sequel Champions of Norrath. Historia kręci się wokół Innoruuka, tak zwanego Księcia Nienawiści. Po tym, jak został pokonany, jego esencja rozpadła się na kawałki i trafiła w różne zakątki świata (Planes of Power). My tworzymy tu naszą postać, która może się opowiedzieć po jednej z dwóch frakcji - tej dobrej, która chce zniszczyć pozostałości po Innoruuku, i tej drugiej, która chce jej zebrać, aby wskrzesić poległego niegdyś boga. Niezależnie od naszych decyzji trafimy w te same miejsca, ale do wykonania będziemy mieli inne wytyczne.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pod względem rozgrywki Champions: Return to Arms przypomina serię Diablo. Innymi słowy mamy tu do czynienia z grą RPG, w której nie od czapy jest także pewna zręczność w posługiwaniu się dostępnymi umiejętnościami. Używamy czterech przycisków - jeden odpowiedzialny jest za atak fizyczny, dwa służą do odpalania zaklęć, a czwarty jest do innego rodzaju czynności (tych kontekstowych). Do wyboru jest kilka profesji. Wraz z postępami zgarniamy doświadczenie, a jeśli uzbieramy go wystarczająco dużo wbijamy na wyższy level. Za level otrzymujemy natomiast punkty, które można rozdysponować korzystając z drzewka umiejętności (oczywiście potencjał podopiecznych podnosi także zdobyczny/wykupiony ekwipunek).

Grać można w pojedynkę albo wraz z innymi osobami przez internet (a konkretnie - można było jakiś czas po premierze Champions). Współpracować może razem maksymalnie czterech graczy.

Wideo - Champions: Return to Arms

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper