C.O.P. The Recruit

C.O.P. The Recruit

6,0
6 oceny

Ocena wg platformy:

DS 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
VD-Dev
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Samochodówka
Premiery
Świat:
13.11.2009
Europa:
13.11.2009
Producent:
VD-Dev
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Samochodówka
Premiery
Świat:
13.11.2009
Europa:
13.11.2009

C.O.P. The Recruit - opis gry

C.O.P. The Recruit to gra action-adventure wyprodukowana przez należące do Atari studio VD-Dev i wydana przez Ubisoft na NDS-a. Tytuł, według wstępnych założeń, miał być poboczną częścią serii Driver.

Gracz wciela się tu w postać Dana Miles, kierowcy biorącego udział w nielegalnych wyścigach. Pewnego razu zostaje on zatrzymany przez policję i dostaje dwie opcje do wyboru - pójść do więzienia lub wziąć udział w programie Criminal Overturn Programme (C.O.P.), który sprowadza oprychów na jasną stronę mocy i czyni z nich stróżów prawa. Historia zaczyna nabierać tempa gdy mentor Milesa, Brad Winter, zostaje niesłusznie zatrzymany i oskarżony o coś, czego nie zrobił. Nasz podopieczny musi rozwikłać zagadkę tego incydentu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra wrzuca nas do Nowego Jorku, który został odwzorowany z możliwie jak największym przywiązaniem do szczegółów. Co ciekawe, mapa miasta jest taka sama jak w przypadku Driver Parallel Lines, co dobitnie świadczy o korzeniach C.O.P. Miles może się poruszać po mieście na pieszo lub w samochodzie, czasami nawet w łodzi. Na wypełnienie czeka tu 60 misji, a także różne dodatkowe zadania, w tym poszukiwania znajdziek poukrywanych w różnych kątach metropolii. Wszystkich jest grubo ponad sto.

Gameplay polega głównie na jeżdżeniu po mieście i odstrzeliwaniu bandziorów, ale niekiedy gra robi też użytek z funkcji konsoli w różny ciekawy sposób. Za pomocą mikrofonu i ekranu dotykowego możemy wzywać posiłki ze SWAT, rozstawiać barykady na ulicach, wezwać ambulans czy skorzystać z systemu miejskiego monitoringu.

C.O.P. The Recruit jest jedną z najbardziej zaawansowanych technicznie gier na przenośnym sprzęcie Nintendo.

Wideo - C.O.P. The Recruit

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper