Bust-A-Move 4

Bust-A-Move 4

6,6
10 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.3
PSone 6.5
DC -
GBC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Taito
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
06.08.1998
Europa:
15.04.1999
Producent:
Taito
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
06.08.1998
Europa:
15.04.1999

Bust-A-Move 4 - opis gry

Bust-A-Move 4 to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez Taito i wydana na Zachodzie przez Acclaim Entertainment. Tytuł ukazał się najpierw na automatach, a później trafił też na inne platformy - PlayStation, Game Boy Color, PC (Windows) oraz Dreamcast.

Bust-A-Move 4 opiera się na tych samych założeniach co poprzednie części. W skrócie wygląda to tak, że nasz podopieczny wystrzeliwuje różnokolorowe kulki, które zapełniają planszę. Nasze zadanie polega więc na tym żeby je niszczyć. W tym celu musimy złączyć co najmniej trzy kulki o tym samym kolorze.

 

Czwarta część Bust-A-Move wprowadza nowe patenty. Jeden z nich zrzuca na nasze barki już nie tyle konieczność eliminowania kulek, ale też dbania o ich równomierne rozłożenie. Otóż jeśli po jeden stronie planszy pojawi się zbyt duża liczba kulek może się zdarzyć, że ze względu na ciężar osuną się one w dół. Dość rzec, że w pewnych okolicznościach oznaczać to może dla nas koniec zabawy. Drugą nowością są reakcje łańcuchowe (chain reactions), które dają sposobność szybszego oczyszczania planszy. Rozwiązanie to nie jest jednak dostępne we wszystkich wariantach rozgrywki.

 

Gra posiada różne tryby. Trzy najważniejsze to Puzzle Mode, gdzie czeka na nas szereg plansz podzielonych na zestawy oznaczone literami, Story Mode, w którym naszym zmaganiom towarzyszy pewien wątek fabularny, oraz Story Versus, którego główne założenia podobne są do drugiego trybu fabularnego. Dalej jest jeszcze Win Contest, czyli tutejszy survival (musimy wygrać jak najwięcej pojedynków; Win Contest pozwala nam zdobywać obrazki wybranej postaci oraz zupełnie nowe postacie), Player vs. Player (multiplayer), Challenge (tryb mierzący poziom naszych umiejętności) oraz Edit Mode umożliwiający tworzenie własnych plansz.

Wideo - Bust-A-Move 4

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper