Burnstar

Burnstar

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nerve Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
18.03.2015
Europa:
18.03.2015
Producent:
Nerve Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
18.03.2015
Europa:
18.03.2015

Burnstar - opis gry

Burnstar to gra logiczna-zręcznościowa inspirowana serią Bomberman wyprodukowana przez Nerve Software i wydana przez Gearbox. Tytuł ukazał się pierwotnie na urządzeniach przenośnych, a później trafił też na komputery i konsolę Nintendo Switch.

Fabuła - Burnstar

Dalsza część tekstu pod wideo

Burnstar to gra logiczno-zręcznościowa, która garściami czerpie z popularnej serii Bomberman autorstwa Hudson/Konami. Akcja rozgrywa się na wysepce, na której bruździć zaczyna korporacja o niezbyt oryginalnej nazwie Evil Inc. Poprzez swoją działalność niszczy ona środowisko, dlatego miejscowi postanawiają rzucić jej rękawice. W grze wcielamy się w ekoterrorystów, którzy wyposażeni we wszelkiej maści bronie i materiały wybuchowe próbują wykurzyć z wyspy najeźdźców.

Rozgrywka - Burnstar

Schemat rozgrywki jest następujący: najpierw przemierzamy plansze w poszukiwaniu przedmiotów, które pozwolą nam zniszczyć jak najwięcej instalacji należących do Evil Inc., a następnie przystąpić do dzieła. W międzyczasie pod uwagę należy wziąć zwłaszcza dwie kwestie: przeszkody, z którymi kontakt może oznaczać natychmiastowy zgon, oraz najbardziej efektywny sposób na zniszczenie własności naszych nieprzyjaciół. Słowem, musimy postarać się o możliwie jak najbardziej niszczycielską reakcję łańcuchową, korzystając np. ze skrzyń z wybuchową zawartością lub łatwopalnych substancji. Twórcy udostępnili cztery grywalne postacie różniące się nieco umiejętnościami.

Naszym zadaniem w trakcie zmagań jest zniszczenie instalacji Evil Inc. i znalezienie wyjścia prowadzącego do następnego poziomu (czasami też walka z bossem), ale oprócz tego możemy też spróbować poszukać gwiazdek, co stanowi opcjonalne wyzwanie. Na przejście czekają tu trzy światy plus bonusowe levele, do których dostęp trzeba odblokować poprzez spełnienie określonego warunku. Grać możemy w singlu lub w co-opie z innymi osobami.

Wideo - Burnstar

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper