Burnout Crash!

Burnout Crash!

5,8
34 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 5.0
X360 6.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Criterion Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna,   Wyścigi
Śr. czas:
20.5 godzin
Premiery
Świat:
20.09.2011
Europa:
20.09.2011
Producent:
Criterion Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna,   Wyścigi
Śr. czas:
20.5 godzin
Premiery
Świat:
20.09.2011
Europa:
20.09.2011

Burnout Crash! - opis gry

Burnout Crash! jest grą wyścigową wyprodukowaną przez studio Criterion Games i wydaną przez firmę Electronic Arts we wrześniu 2011 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 w dystrybucji cyfrowej. Crash! jest spin-offem serii Burnout.

Produkcja Criterion Games, jak sama nazwa wskazuje, bazuje na trybie Crash, znanym ze starszych odsłon z PlayStation 2 i Xboksa. Tutaj akcję obserwujemy z lotu ptaka. Nasze auto wjeżdża na skrzyżowanie, a my próbujemy staranować nim jakiś samochód. Potem eksplodujemy, starając się trafić kolejne, a także znajdujące się dookoła drogi budynki i inne elementy otoczenia. Czym więcej zniszczenia czynimy, tym szybciej możemy ponownie eksplodować, przy okazji przesuwając się w wybranym kierunku. Skrzyżowań jest osiemnaście, podzielonych na sześć motywów tematycznych: od wioski, przez miasteczko uniwersyteckie po nadmorską miejscowość.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Wybuchamy na nich w trzech różnych trybach gry. Podstawowy to Rush Hour - pozbawiona zobowiązań demolka, w której musimy po prostu spowodować jak największe zniszczenia. Pile Up jest bardziej skomplikowany - staramy się zebrać rozbite samochody w jak największy stos, aby potem je podpalić i otrzymać dodatkowe punkty. Wreszcie, Road Block, czyli tryb, w którym nie można pozwolić nikomu uciec - jeśli pięć aut przejedzie przez skrzyżowanie, przegrywamy. W praktyce te trzy modele różnią się dość znacznie, gdyż każdy wymaga innego podejścia do rozgrywki. Jedną z największych zalet gry jest możliwość współzawodniczenia o najlepszy wynik ze znajomymi dzięki funkcji Auto-log, którą gracze poznali we wcześniejszych tytułach Electronic Arts. Sprawdza się tutaj doskonale i dzięki temu gameplay nabiera dodatkowego smaku, gdyż ciągle wiemy jak na tle naszego wyniku prezentują się znajomi. Niestety, w Crash! nie znajdziemy trybu zabawy dla dwóch graczy na kanapie.

 

Oprawa Burnout Crash! nie zachwyca. Grafika jest standardowa jak na tego typu produkcje. Jak to w grach od EA - wyróżnia się ścieżka dźwiękowa. Gigantycznego wydawcę stać było na zakup kilku znanych utworów i wykorzystanie ich na licencji - usłyszymy więc takie kawałki, jak „Push It” grupy Salt-n-Pepa’s”, „Ice Ice Baby” czy „It’s Raining Men”.

 

Wersja na Xbox 360 obsługuje kontroler ruchowy Kinect, umożliwiając prowadzenie pojazdu przy pomocy wirtualnej kierownicy.

Wideo - Burnout Crash!

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper