Brute Force

Brute Force

6,6
8 oceny

Ocena wg platformy:

XBOX 6.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Digital Anvil
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
27.05.2003
Europa:
20.06.2003
Producent:
Digital Anvil
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
27.05.2003
Europa:
20.06.2003

Brute Force - opis gry

Brute Force to taktyczna strzelanina wyprodukowana przez studio Digital Anvil i wydana przez Microsoft na Xboxa. Tytuł powstawał początkowo z myślą o komputerach osobistych, ale po wykupieniu developera przez Microsoft plany te uległy zmianie.

Fabuła - Brute Force

Akcja gry toczy się w dalszej przyszłości, mniej więcej w połowie XXIV wieku. Ludzkość już dawno zdołała wyruszyć w kosmos i dotarła do około pięćdziesięciu systemu planetarnych. Najważniejszymi koloniami, w tym włościami niektórych ras obcych, zarządza tzw. Konfederacja Zjednoczonych Światów. Jej częścią jest tytułowy oddział, Brute Force, który chroni skolonizowane regiony wszechświata przed zagrożeniem z zewnątrz.

Rozgrywka - Brute Force

Produkcja Digital Anvil to taktyczna strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. W grze kierujemy czteroosobowym oddziałem. Każda z dostępnych postaci posiada jakieś unikalne zdolności sprawdzające się w innych okolicznościach. Tex i Brutus przydają się zwłaszcza podczas przeprowadzania szturmu, Hawk jest od skradania, a cyborg Flint to snajper. Pomiędzy podopiecznymi możemy się przełączać, ew. istnieje też opcja wydawania rozkazów za pomocą kierunków d-pada.

Brute Force posiada tryb singlowy i multiplayer. W tym pierwszym misje polegają przede wszystkim na przebijaniu się przez siły nieprzyjaciela by wyeliminować jakiś cel, zdobyć przedmiot lub wyłączyć maszynerię. Przy tym warto podkreślić, że nigdy nie ma jednego rozwiązania napotkanego problemu - gra stawia na naszą kreatywność. Nasz oddział odwiedzi w sumie sześć planet oferujących różne doznania estetyczne (pustynia, bagna, jaskinie obcych itd.).

W multi z kolei mamy dwa warianty do wyboru, czyli kooperacja (dla maks. czterech osób) i rywalizacja (dla maks. ośmiu przez system link).

Wideo - Brute Force

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper