Blazing Beaks

Blazing Beaks

6,8
5 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.3
PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Applava
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Roguelike
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
10.05.2019
Europa:
10.05.2019
Producent:
Applava
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Roguelike
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
10.05.2019
Europa:
10.05.2019

Blazing Beaks - opis gry

Blazing Beaks to strzelanina w konwencji twin-stick shootera wyprodukowana przez studio Applava i wydana przez QubicGames. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsoli Nintendo Switch.

Rozgrywka - Blazing Beaks

Blazing Beaks to twin-stick shooter z elementami roguelike. W grze mamy do wyboru osiem postaci, a konkretnie ptaków, które różnią się umiejętnościami i wyposażeniem. Dla przykładu kurczak dysponuje bronią umożliwiającą zabicie przeciwnika jednym celnym atakiem, lecz jej celność nie jest najwyższych lotów.

Rozgrywka nie odbiega szczególnie od tego, co możemy znać z innych podobnych gier. Kamera przedstawia wydarzenia z góry, a do sterowania naszą postacią używamy dwóch gałek kontrolera: lewa służy do poruszania, a prawa do celowania. Schemat jest prosty: nasza postać (grać możemy też z drugą osobą) przedziera się przez kolejne generowane proceduralnie pomieszczenia pełne nieprzyjaciół wszelkiej maści i co jakiś czas ściera się z bossem. Na tle podobnych tytułów Blazing Beaks wyróżnia mechanika związana z artefaktami. W trakcie zmagań możemy natknąć się na taki przedmiot i podjąć następnie decyzję, czy zabrać go ze sobą. Ma to swoje dobre i złe strony. Zabranie artefaktu będzie miało wprawdzie swoje konsekwencje, np. spowolni postać lub zmniejszy zasięg jej broni, ale po dotarciu w odpowiednie miejsce będziemy mogli go sprzedać, zyskując w ten sposób bonusy ułatwiające zmagania na kolejnych etapach. Stopień trudności, warto wspomnieć, jest tu generalnie dość wysoki.

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Jest to tryb fabularny i multiplayer, w którym mamy pięć wariantów zabawy do wyboru, jak klasyczny drużynowy deathmatch czy tryb, w którym każdy z grających otrzymuję tę samą broń na start. W multi grać mogą razem maksymalnie cztery osoby jednocześnie. 

Wideo - Blazing Beaks

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper