Blade Kitten

Blade Kitten

7,5
12 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS3 7.6
X360 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Krome Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Platformowa
Śr. czas:
15 godzin
Premiery
Świat:
22.09.2010
Europa:
22.09.2010
Polska:
22.09.2010
Producent:
Krome Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Platformowa
Śr. czas:
15 godzin
Premiery
Świat:
22.09.2010
Europa:
22.09.2010
Polska:
22.09.2010

Blade Kitten - opis gry

Blade Kitten to platformówka na podstawie internetowego komiksu o tym samym tytule wyprodukowana przez Krome Studios na Xboxa 360 i PlayStation 3. Tytuł cechowała grafika w stylu anime i epizodyczna struktura (gra rozprowadzana była w odcinkach).

Blade Kitten to platformówka w stylu 2,5D z elementami przygodówki, której historia rozgrywa się trzy lata przed rozpoczęciem wydarzeń ukazanych w komiksie. Akcja ma miejsce na sztucznej planetoidzie Hollow Wish. Główna bohaterka, międzyplanetarna łowczyni głów Kit, musi odzyskać cenne informacje, które utraciła przez kolegę po fachu. Mogą one jej pomóc w ujęciu groźnej kryminalistki Terry-Li.

Dalsza część tekstu pod wideo

Kit pomagają jej pomocnik Skiffy i latający miecz Darque Blade. Mieczem można wywijać, a także rzucać na odległość, co pozwala ubijać znajdujących się dalej przeciwników lub przełączać normalnie niedostępne przełączniki. Broń z czasem się rozwija ewoluując w jedną z czterech form - w takim przypadku zwiększa się jej siła, szybkość, ostrze nabywa poza tym także zdolność auto-lockowania na celu.

Oprócz walki Kit może jeździć na przypominających dinozaury stworzeniach zwanych Noots, a także zbierać rozmaite przedmioty porozrzucane po zakamarkach Hollow Wish. Służą one nie nie tylko do nabijania licznika punktów, ale również jako waluta za którą kupić można więcej zdrowia, staminy, kostiumów oraz ulepszyć miecz. I co do ciuchów - w Blade Kitten pojawia się strój Ty’a z Ty the Tasmanian Tiger (innej gry Krome Studios).

Twórcy przygotowali łącznie dziewiętnaście poziomów i trzy walki z bossami.

Wideo - Blade Kitten

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper