Beyond Blue

Beyond Blue

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC 7.0
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
E-Line Media
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
11.06.2020
Europa:
11.06.2020
Producent:
E-Line Media
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
11.06.2020
Europa:
11.06.2020

Beyond Blue - opis gry

Beyond Blue to gra przygodowa wyprodukowana i wydana przez firmę E-Line Media. Tytuł ukazał się na komputerach, urządzeniach przenośnych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Fabuła - Beyond Blue

Wydarzenia ukazane w Beyond Blue rozgrywają się w niedalekiej przyszłości, a główną bohaterką jest Mirai, która stoi na czele zespołu badającego głębiny oceanu. Jej głównym obszarem zainteresowań są kaszaloty spermacetowe, zwierzęta, które darzy wielką sympatią. Niestety, środowisko, w którym żyją, zostaje wkrótce ‘najechane’ przez chciwych ludzi doprowadzających do powstania nielegalnych odwiertów. Używając najnowocześniejszego sprzętu, Mirai i jej towarzysze muszą podjąć starania, by uratować zagrożone kaszaloty.

Rozgrywka - Beyond Blue

Gra, choć może to sugerować opis fabuły, nie jest szczególnie wypchana akcją. Clou zabawy Beyond Blue to raczej eksploracja morskich głębin i badanie tamtejszej flory i fauny. W praniu sprowadza się to do poszukiwania i skanowania rozmaitych gatunków ryb oraz masy innych podwodnych zwierząt. Rozgrywka jest więc przede wszystkim relaksująca i nie uraczymy tu szczególnie intensywnych wyzwań zręcznościowych wymagających od grających posiadania wysokich zdolności manualnych. Twórcy, warto dodać, przygotowali rozmaite biomy różniące się między sobą ekosystemami.

Skanując otoczenie, pozyskujemy nowe informacje o zwierzętach, a nawet odblokowujemy krótkie materiały video. Twórcy przygotowali ich kilkanaście. W pracach nad nimi uczestniczyli członkowie ekipy odpowiedzialnej za emitowany w BBC program “Błękitna planeta II”.

Dodać także warto, że fabuła Beyond Blue nie jest czysto pretekstowa, ale stanowi ważny element całości. Twórcy dodali nawet opcje dialogowe, które mają pewne przełożenie na nasze zmagania.

Wideo - Beyond Blue

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper