Beasts of Maravilla Island

Beasts of Maravilla Island

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE 7.0
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Banana Bird Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Inna
Premiery
Świat:
12.06.2021
Europa:
12.06.2021
Producent:
Banana Bird Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Inna
Premiery
Świat:
12.06.2021
Europa:
12.06.2021

Beasts of Maravilla Island - opis gry

Beasts of Maravilla Island to gra action-adventure wyprodukowana przez Banana Bird Studios i wydana przez Whitethorn Digital. Tytuł ukazał się na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Jego założenia rozgrywki przypominały serię Pokemon Snap - gracz wciela się tu w fotografa robiącego zdjęcia fantastycznej faunie i florze wyspy Maravilla. 

Fabuła - Beasts of Maravilla

Produkcja studia Banana Bird pozwala nam się wcielić w Marinę Montez. Montez w spadku otrzymuje dziennik po zmarłym dziadku, w którym ten opisuje, jak dostać się na Maravilla - magiczną wyspą nietkniętą ludzką stopą i zamieszkaną przez najróżniejsze wymyślne stworzenia. Bohaterka postanawia zrealizować cel dziadka i sfotografować wszystkie zamieszkujące Maravillę zwierzęta. Zadanie Mariny to jednak nie tylko przyjemna wycieczka krajoznawcza. Oprócz tego próbuje się też ona dowiedzieć prawdy o pierwszej ekspedycji, w której brał udział jej krewny.

Rozgrywka - Beasts of Maravilla

Pod względem rozgrywki gra przywodzi na myśl serię Pokemon Snap, dodać jednak warto, że w odróżnieniu od niej tutaj mamy pełną swobodę poruszania się. Zabawa sprowadza się przede wszystkim do robienia zdjęć (ich jakoś nie ma znaczenia, choć twórcy zaimplementowali system ocen). Gra wyznacza nam zadania, np. sfotografowanie konkretnego zwierzęcia lub czynności, jaką wykonuje. Nie wszystko dzieje się jednak automatycznie. Osiągnięcie pożądanego efektu wymaga bowiem niekiedy wykonania jakiejś czynności, na przykład przyspieszenia procesu fotosyntezy, by móc zrobić odpowiednią fotkę. 

Jak wspomniano, gra daje nam swobodę podróżowania. Nie poruszamy się tu “po szynach” jak w Pokemon Snap. Maravilla składa się w sumie z kilku zróżnicowanych biomów, a każdy z nich wyróżnia się specyficzną dla siebie florą i fauną. 

Wideo - Beasts of Maravilla Island

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper