Band Hero

Band Hero

6,9
34 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.3
X360 6.5
Wii 6.0
DS 5.0
PS2 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
03.11.2009
Europa:
06.11.2009
Polska:
11.12.2009
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
03.11.2009
Europa:
06.11.2009
Polska:
11.12.2009

Band Hero - opis gry

Band Hero jest kolejną odsłoną świecącej triumfy serii wydawanej przez firmę Activision. Gra trafiła w 2009 roku  na Wii, Xboksa 360, PlayStation 2, PlayStation 3 oraz konsolę przenośną Nintendo DS.

W przeciwieństwie do poprzednich odsłon cyklu, produkcja pozwala na zabawę na kilku instrumentach. Obok gitary elektrycznej i basowej, pojawia się tu również perkusja oraz mikrofon – podobnie jak pozostałe gry z serii, Band Hero zaopatrzono w specjalne kontrolery, które mają imitować poszczególne instrumenty. Większych zmian nie doczekała się jednak sama rozgrywka, która ponownie polega na wciskaniu konkretnych przycisków w odpowiednich momentach, by pozostać wiernym rytmowi odgrywanej piosenki i zbierać przyznawane za to punkty.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Każda z piosenek została wyposażona w kilka poziomów trudności, wobec czego gra została dostosowana zarówno do potrzeb nowych w temacie graczy, jak i osób, które miały wcześniej kontakt z serią. W Band Hero pojawiają się utwory takich zespołów jak Evanescence, No Doubt, Poison, Tonic, Papa Roach, Angels & Airways oraz takich piosenkarzy jak David Bowie, Taylor Smith czy Lily Allen. Łącznie w nasze ręce oddano tutaj 65 piosenek, a 61 z nich można przenieść zarówno do Guitar Hero 5, jak i Guitar Hero: Warriors of Rock. Oprócz tego możemy zaimportować wszystkie utwory, które zostały wydane jako DLC do Guitar Hero: World Tour (poza piosenkami Jimiego Hendrixa).

 

Gra doczekała się edycji przeznaczonej na Nintendo DS, która wykorzystuje specjalną nakładkę "Guitar Grip". Model rozgrywki pozostał niezmieniony w porównaniu z edycją na konsole stacjonarne, jednak tutaj robi on użytek zarówno z wbudowanych w konsolę przycisków, jak i ekranu dotykowego. Zaimplementowany w niej mikrofon służy natomiast do wykonywania partii wokalnych. W Band Hero znalazło się trzydzieści licencjonowanych utworów oraz tryb, w którym może bawić się maksymalnie czterech graczy.

Wideo - Band Hero

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper