Bakugan: Battle Brawlers

Bakugan: Battle Brawlers

6,1
18 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.9
X360 6.0
Wii 6.0
DS 4.3
PS2 6.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Now Production
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
20.10.2009
Europa:
23.10.2009
Producent:
Now Production
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
20.10.2009
Europa:
23.10.2009

Bakugan: Battle Brawlers - opis gry

Bakugan Battle Brawlers to gra RPG wyprodukowana przez studio Now Production i wydana przez Activision. Tytuł powstał na motywach serialu animowanego o tej samej nazwie. Ukazał się on na PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360, Wii oraz na NDS-ie.

Fabuła serialu i gry kręci się wokół tak zwanych Bakugan, tajemniczych stworzeń z alternatywnego świata zwanego Vestroya. Pewnego razu pojawiają się one na Ziemi pod postacią kart, które zaczynają kolekcjonować dzieciaki. Im silniejsza więź pomiędzy Bakugan i ich trenerami, tym potężniejsze się stają. My wcielamy się tutaj w trenera (tworzymy go sobie sami w edytorze), który wspina się po kolejnych szczeblach rankingu ‘trenerów’, próbując dostać się na sam szczyt.

Pojedynki między ‘trenerami’ odbywają się na specjalnej planszy, która wyłożona jest polami. Na tych polach razem z rywalem rozkładamy specjalne karty (zwane field cards). Następnie rzucamy bakuganem, który na tym etapie ma kształt kuli. Kulę możemy do pewnego stopnia kontrolować (jeśli nie wyjdzie nam rzut) lub w przypadku ruchu przeciwnika - przeszkadzać mu strzelając laserami. Oba bakugany muszą wylądować na jednej karcie - wówczas dochodzi do pojedynku. Brane są pod uwagę parametry podopiecznego oraz boost jaki może oferować karta. Co więcej, pomagać sobie też możemy innymi kartami, których talią dysponujemy. Zwycięzca starcia zdobywa field card. Jeśli zdobędzie trzy, wygrywa cały pojedynek.

Podobnie jak w Pokemonach, także i tutaj mamy do dyspozycji przeróżne stworzenia opisane przez różne parametry i podporządkowane kilku żywiołom. Z czasem, tj. wraz ze zdobytym doświadczeniem, mogą one się rozwijać.

Na dalszych etapach gry dochodzą nowe atrakcje urozmaicające zabawę, np. starcia dwóch na dwóch. Poza głównym wątkiem produkcja Now oferuje też multiplayer. Na PS2 dla dwóch osób, a na pozostałych sprzętach dla maksymalnie czterech.

Wideo - Bakugan: Battle Brawlers

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper