Avengers: Battle For Earth

Avengers: Battle For Earth

6,1
8 oceny

Ocena wg platformy:

Wii U 4.5
X360 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
2012
Europa:
2012
Polska:
2012
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
2012
Europa:
2012
Polska:
2012

Avengers: Battle For Earth - opis gry

Marvel Avengers: Battle for Earth jest produkcją, która została wydana przez firmę Ubisoft w 2012 roku. Gra trafiła na Xboxa 360 oraz Nintendo Wii U i pozwala graczom wcielić się w najpopularniejszych bohaterów uniwersum Marvela, których zadaniem jest uratowanie Ziemi przed najeźdźcami z kosmosu.

Fabuła gry koncentruje się na tajemniczej rasie "The Skrulls", która zaczęła podmieniać superbohaterów swoimi poplecznikami, jacy nie różnią się od nich zarówno pod względem wyglądu, jak i posiadanych umiejętności. Zadaniem pozostałych na Ziemi "Mścicieli" jest pokonanie przeciwników i powstrzymanie ich inwazji na błękitną planetę.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

W Marvel Avengers: Battle for Earth oddano w nasze ręce kilkudziesięciu bohaterów o zróżnicowanych umiejętnościach. Dysponują oni kilkoma rodzajami ataków, a kluczem do sukcesu jest sprawne żonglowanie poszczególnymi zdolnościami. Rozgrywka została przedstawiona w rzucie "2,5D", a polega głównie na zabijaniu kolejnych hord oponentów.

 

Twórcy przygotowali kilka wariantów rozgrywki. Podstawowym jest kampania, którą podzielono na pięć poziomów składających się z ośmiu segmentów. Do każdego z nich przypisano konkretnych bohaterów, a gra nie wymaga przechodzenia ich w określonej kolejności. Oprócz tego pojawił się tutaj również Versus, w którym dwie osoby mogą się ze sobą zmierzyć na jednej z pięciu aren, tryb Arcade, gdzie gracze mogą tworzyć dwuosobowe drużyny z odblokowanych bohaterów i bawić się zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie znajomego. Dodano także wyzwania, które podzielono na trening, etapy prezentujące poszczególnych bohaterów oraz specjalne próby, w których musimy wykazać się odpowiednimi zdolnościami i wykonywać stawiane przed nami wytyczne.

 

Marvel Avengers: Battle for Earth powstało już po tym, jak z bliżej niesprecyzowanych powodów anulowano prace nad grą The Avengers, która miała zadebiutować wraz z filmem o tym samym tytule.

Wideo - Avengers: Battle For Earth

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper