Asdivine Hearts II

Asdivine Hearts II

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 5.0
PS4 -
XONE -
PS Vita -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Exe Create
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
18.12.2018
Europa:
18.12.2018
Producent:
Exe Create
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
18.12.2018
Europa:
18.12.2018

Asdivine Hearts II - opis gry

Asdivine Hearts II to japońska gra RPG wyprodukowana przez studio Exe Create i wydana przez Kemco. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation Vita i Xbox One.

Asdivine Hearts II to bezpośrednia kontynuacja pierwszej części serii. Akcja rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach tam przedstawionych (w grze dodano streszczenie dla tych, którzy nie mieli okazji w pierwowzór). Tym razem Zack wraz z przyjaciółmi wyrusza do alternatywnego świata, gdzie czekają na niego nowe wyzwania. Okazuje się bowiem, że w miejscu, do którego nasi bohaterowie trafili, od dwóch lat trwa sroga zima i nic nie wskazuje na to, by miała się skończyć. Dziwne zjawisko, co jasne, domaga się zbadania.

W wielu aspektach Asdivine Hearts II przypomina klasyczne jRPG, ale w grze zaimplementowano też kilka rozwiązań, które wyróżniają ten tytuł na tle innych przedstawicieli gatunku. Rzecz tyczy się przede wszystkim systemu walki. Starcia zasadniczo są turowe, a w ich trakcie umiejętności, jakich chcemy użyć, wybieramy z listy komend. Uczestniczy w nich jednak aż sześć postaci, które podzielone są na trzy współpracujące ze sobą pary. Jedna postać ustawiona jest w przednim rzędzie, druga w tylnym. Para dzieli punkty HP, MP, a także niektóre umiejętności oraz zaklęcia. Co także warto dodać, jedna z bohaterek, czyli Stela, potrafi korzystać z pomocy potworów, w czym produkcja Exe Create/Kemco przypomina trochę Pokemony.

Jeśli chodzi o dodatkowe mechaniki, warto wspomnieć o systemie Rubix i syntezie. Ten pierwszy umożliwia nam podnoszenie potencjału bojowego za pomocą klejnotów, które umieszczamy w specjalnych slotach. Ten drugi pozwala łączyć bronie tego samego typu, dzięki czemu otrzymujemy lepszy sprzęt.  

Wideo - Asdivine Hearts II

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper