Asdivine Dios

Asdivine Dios

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 5.0
XONE -
NS -
PC -
PS Vita -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Exe Create
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
06.06.2019
Europa:
06.06.2019
Producent:
Exe Create
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
06.06.2019
Europa:
06.06.2019

Asdivine Dios - opis gry

Asdivine Dios to japońska gra RPG wyprodukowana przez studio EXE Create i wydana przez Kemco. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation Vita, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Produkcja EXE Create to kolejna odsłona serii Asdivine. Tytuł przedstawia zupełnie nową historię. Głównym bohaterem jest Izayoi - nie zwykły chłopak, jak to zwykle bywa, który zostaje wciągnięty w wielką intrygę, ale bóstwo odpowiedzialne za tytułowy świat. Sprawy nie mają się w nim zbyt dobrze. Coraz bardziej zaczyna się rozprzestrzeniać tajemniczy mrok stanowiący poważne zagrożenie dla wszystkich żywych istot. Izayoi postanawia wyjaśnić sytuację, ale jest jeden problem: stracił on mianowicie wszystkie swoje boskie moce.

Rozgrywka w Asdivine Dios nie odbiega szczególnie od klasyki gatunku. Nasz podopieczny przemierza miasta, dungeony, poznaje nowych towarzyszy (a konkretnie towarzyszki; wraz z czasem można z nimi pogłębiać relacje), wykonuje poboczne zadania zlecane przez napotkanych NPC-ów, stacza mnóstwo walk itd. Starcia są losowe (przeciwników nie widać podczas eksploracji) i turowe; rozliczne umiejętności i przedmioty wybieramy z listy komend. W ich trakcie niezwykle istotne znaczenie ma umiejscowienie nieprzyjaciół na polu bitwy. Od niego bowiem zależy, jak zadziałają niektóre zdolności (np. ile obrażeń zdołamy zadać).

W grze zaimplementowano kilka rozwiązań pozwalających nam podnosić potencjał bojowy podopiecznych. Mamy więc pierścienie, dzięki którym postacie mogą wyuczać się nowych zaklęć, a także system umożliwiający podnoszenie poziomu używanych broni, a co z tym idzie - zwiększanie ich parametrów. W praniu przypomina to trochę syntezę, tj. łączenie dwóch rodzajów oręża. 

Wideo - Asdivine Dios

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper