Aquapazza: Aquaplus Dream Match

Aquapazza: Aquaplus Dream Match

6,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Examu
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
19.10.2013
Producent:
Examu
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
19.10.2013

Aquapazza: Aquaplus Dream Match - opis gry

Aquapazza: Aquaplus Dream Match, to zwariowany bijatyka 2D łącząca bohaterów takich produkcji jak Utawarerumono, To Heart, Comic Party, Tears to Tiara czy White Album. Podczas walk gracze wykorzystują zwariowane umiejętności swoich ulubionych bohaterów, a każda potyczka jest niezwykle widowiskowa.

Twórcy wyselekcjonowali 13 zawodników oraz dobrali identyczną liczbę partnerów – dzięki temu połączeniu zainteresowani wybierają duet, a następnie walczą z rywalami na kilku płaszczyznach. Potyczki są ciekawe z powodu wdrożenia przez programistów interesujących dodatków – postacie wykonują widowiskowe kombinacje, atakują wspólnie z towarzyszem oraz tworzą śmiertelne ataki, które są nie do powstrzymania dla rywali!

Dalsza część tekstu pod wideo

Każda postać posiada swoją historię, a przez przechodzenie gry w różnych wariantach gracze poznają nową, alternatywną opowieść o bohaterach.

Kamera jest usadowiona z boku areny, a rozgrywka przypomina inne zręcznościowe bijatyki w stylu Guility Gear czy też Street Fighter.

Do gry została wdrożona ciekawa kampania (story mode), rozgrywkę na czas (time trail attack), trening (training mode), opcję walki z wybranymi rywalami (gallery mode), kanapowe granie z przyjaciółmi (vs.) i potyczki online (online mode).

Wideo - Aquapazza: Aquaplus Dream Match

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper