Alter Echo

Alter Echo

5,6
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.5
XBOX 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Outrage Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
19.08.2003
Europa:
03.10.2003
Producent:
Outrage Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
19.08.2003
Europa:
03.10.2003

Alter Echo - opis gry

Alter Echo to gra action-adventure wyprodukowana przez amerykańskie studio Outrage Entertainment i wydana przez THQ w 2003 roku. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2 oraz Xbox.

Akcja rozgrywa się w dalekiej przeszłości, a konkretnie w XXIX wieku. Ludzkość odkryła nową substancję zwaną Plast, za pomocą której można stworzyć wszystko czego dusza zapragnie. Do tego potrzebni są jednak ludzie o specjalnych umiejętnościach - tzw. shaperzy. Shaper o największych umiejętnościach, Paavo, postanawia się zbuntować i przejmuje kontrolę nad planetą, która jest źródłem Plast.

Czoło Paavo stawia Nevin, zwykły robotnik, który otrzymuje specjalny strój od EchoPlast, posiadającej świadomość nowej substancji stworzonej przez antagonistę. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Przez większą część czasu nasz podopieczny zmaga się z pomagierami Paavo, ale od czasu do czasu rozwiązuje też łamigłówki i bierze udział w zręcznościowych minigierkach. Oczywiście strój Nevina ma wpływ na gameplay posiadając kilka różnych funkcji przydających się w zmaganiach. Pierwsza daje nam dostęp do miecza umożliwiającego walkę wręcz, druga do pistoletu a trzecia wiąże się przede wszystkim ze zdolnościami pozwalającymi umykać uwadze nieprzyjaciół. Przy każdej z nich bohater zmienia też formę, co niekiedy odblokowuje niedostępne w inny sposób umiejętności.

Pokonując kolejnych przeciwników Nevin otrzymuje punkty doświadczenia, które pozwalają rozwijać jego zdolności ofensywne, wytrzymałość i nie tylko. Ilość doświadczenia może być większa, jeśli pokonamy wrogów klepiąc dłuższe combosy.

Wideo - Alter Echo

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych