A Musical Story

A Musical Story

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
XONE -
NS -
PC -
PS5 -
XSX|S -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Glee-Cheese Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Premiery
Świat:
02.03.2022
Europa:
02.03.2022
Producent:
Glee-Cheese Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Premiery
Świat:
02.03.2022
Europa:
02.03.2022

A Musical Story - opis gry

A Musical Story to muzyczna gra fabularna wyprodukowana przez Glee-Cheese Studio i wydana przez Digerati. Tytuł ukazał się na PC, urządzeniach przenośnych (iOS) oraz konsolach Xbox One i Switch.

Fabuła - A Musical Story

Akcja gry rozgrywa się w latach 70. ubiegłego wieku, a głównym bohaterem jest przypominający Jimiego Hendrixa Gabriel, młody pracownik fabryki konserw, który po godzinach poświęca się muzyce - jest bowiem wraz z dwójką znajomych członkiem rockowej kapeli. Grupa postanawia wziąć udział w konkursie muzycznym organizowanym przez studio Pinewood. Gra przedstawia historię podróży Gabriela i jego ekipy, która opowiedziana jest na przestrzeni dwudziestu pięciu odcinków.

Rozgrywka - A Musical Story

A Musical Story to gra muzyczna/rytmiczna, która spory nacisk kładzie na opowiadanie historii. W odróżnieniu od wielu innych przedstawicieli gatunku w produkcji Glee-Cheese Studio najpierw odsłuchujemy fragment utworu, a następnie staramy się go możliwie jak najwierniej odtworzyć. Zasadniczo dostępne są trzy komendy: dwie podporządkowane dwóm przyciskom i jedna wymagająca wciśnięcia ich obu jednocześnie. Twórcy zaimplementowali system podpowiedzi oferujący pomoc w razie występowania trudności.

Co warto dodać, gra posiada nieliniową strukturę. W zależności od naszych poczynań (tego jak dobrze lub niedobrze nam idzie) fabuła się rozgałęzia, co sprawia, że przechodząc A Musical Story jeden raz nie zobaczymy wszystkiego. 

Ścieżka dźwiękowa składa się z dwudziestu sześciu utworów. 

Wideo - A Musical Story

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper