Fest Whiner

TrueMatt

Matt Matt 06.02.2015, 17:59
Już dziś o 20:00 - INPUT LAG NA ŻYWO!
440V

Już dziś o 20:00 - INPUT LAG NA ŻYWO!

Chciałbym Was serdecznie zaprosić na długo zapowiadany odcinek na żywo - jeśli jesteś stałym słuchaczem i często chcesz dopowiedzieć lub dołączyć się do dyskusji - teraz masz szansę. Oprócz słuchania nas online, istnieje możliwość wzięcia dyskusji na specjalnie przygotowanym chacie, gdzie wraz z innymi fanami możecie na bieżąco komentować przebieg odcinka :)

Odcinek rozpocznie się o 20:00 na stronie radia GRM - http://grmradio.pl/ i potrwa do 22. Jeśli macie jakieś pytania lub chcecie z nami podyskutować - serdecznie zapraszamy :)

Tematem przewodnim będzie kondycja polskiej sceny gamedevowej, jednak nie oznacza to, że nie popłyniemy z tematem dalej, w zupełnie niespodziewane rejony :)

Skład jaki się zaprezentuje to Matt, Furio, Pikacz i SennseJ – jeśli macie jakieś konkretne pytania do kogokolwiek z nas – będziemy na bieżąco zaglądać na czat podczas trwania audycji i na pewno wyłuskamy te najbardziej kreatywne pytania lub uwagi odnośnie omawianych tematów.

Oczywiście później odcinek zostanie zapisany i udostępniony ku potomności na naszym blogu InputLag.pl

A jeśli ktoś z Was nadal nie wie czym jest Podcast Input Lag, to dla przypomnienia:

Input Lag to prawdopodobnie najpopularniejszy podcast growy w Polsce. A na pewno na Śląsku. Przynajmniej Cieszyńskim. Tworzą go pasjonaci i pracownicy z szeroko pojętej Granży, a traktuje o grach, kinematografii i wszystkim co związane z elektroniczną rozrywką. Ideą na nasz podcast jest całkowity chaos i niekontrolowane wybuchy śmiechu, bo nudny podcast, to żaden podcast!

To jak towarzysze? Będziecie? :)

Tagi: degradacja input lag inputlag live playstation 4 podcast

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ 0 -
Matt
Ranking: 6349 Poziom: 20
PD: 1427
REPUTACJA: 0