Blog użytkownika Blin

Blin Blin 23.08.2019, 02:14
Piątkowa GROmada #151
520V

Piątkowa GROmada #151

Dzisiaj dla odmiany GROmadę poprowadzi kto inny. Chociaż... nie do końca.

O co chodzi? BZImienny, z racji chwilowej niedyspozycji (ciekawostka: według słownika właśnie użyłem tego słowa w niepoprawny sposób), nie był w stanie wrzucić odcinka GROmady. Wcześniej spytał się na forum, czy ktoś mógłby wrzucić tekst za niego, ja na to, że "no ja bym mógł", i dotarliśmy do tego miejsca.

Ktoś krzyknie - "ale halo, jak to jest kradzenie plusów, hańba, skandal i komuna" - generalnie tak, i sam o tym zastrzegłem w mojej propozycji. Jak jednak twierdzi sam autor, nie robi on tego dla plusów, ale dla samej przyjemności z pisania, więc - jak widać - nie ma się o co burzyć.

To jednak nie wszystko, bo obok słowa "wrzucić" pojawiło się także słowo "sprawdzić", które jest o wiele ciekawsze. Przeczytałem cały tekst i dokonałem stosownych korekt, które nie ograniczały się jednak do poprawienia literówek i takich tam, bo czasami też podmieniłem jakieś słowo na inne, czy też w ogóle napisałem cały fragment inaczej, w ekstremalnym wypadku coś usunąłem czy dodałem, ale sens został zachowany taki sam. 

Ta właśnie korekta chociaż trochę uzasadnia kradziejstwo plusów. Poza tym zrobiłem obrazek główny. Niemniej to jest tylko korekta, wszelkie pochwały względem merytoryki tekstu należy kierować do BZImiennego. Tak samo z uwagami, na które autor odpowie wtedy, kiedy tylko będzie mógł.

Tematem tego odcinka są wersje znanych gier, które zostały anulowane. Wiecie - Half-Life na Dreamcasta, Yooka-Laylee na Wii U i tak dalej. Tyle słowem wstępu, a ja zapraszam do czytania.

Spis treści:

  1. Wstęp
  2. Lista właściwa
  3. Lista honorowa

Produkcje opisane w ramach tego odcinka (kolejność opisu):

Lista właściwa:

Lista honorowa:

Uwaga, SPOILER!
[Pokaż]

Tagi: GROmada Piątkowa GROmada

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +24 -

А₵АП РОКИ
Oceń profil
+ +27 -
Blin
Ranking: 781 Poziom: 44
PD: 11831
REPUTACJA: 2550