Blog użytkownika Liquid Snake 2.0

Liquid Snake 2.0 Liquid Snake 2.0 09.09.2018, 21:58
Działo się... #23
107V

Działo się... #23

Wiadomości czas zacząć! Koniec wakacji oznacza koniec sezonu ogórkowego. Za nami już premiera Spider-Mana i dodatku do Destiny 2, przed nami natomiast choćby Shadow of the Tomb Raider. Ostatni tydzień nie przyniósł co prawda zbyt wielu newsów, ale zawsze coś się znajdzie. Co działo się od 3 do 9 września? Zapraszam!

Premiera Marvel's Spider-Man

Wreszcie, po ponad dwóch latach oczekiwań, Człowiek-Pająk wylądował na sklepowych półkach. I zrobił to w świetnym stylu. Spidey zachwycił recenzentów ciekawą fabułą z niezłymi, choć przewidywalnymi twistami fabularnymi, fantastyczną mechaniką bujania się po mieście, efektownym systemem walki, bardzo ładną oprawą graficzną i dużą ilością aktywności pobocznych. Pająk nieco zawiódł w aspekcie różnorodności tychże aktywności, a także wolno rozpędzającą się fabułą i łatwymi walkami z bossami. Niemniej dostaliśmy kolejny świetny tytuł ekskluzywny na PlayStation 4. Aktualna średnia na Metacritic wynosi 87% na podstawie 95 recenzji.

Premiera Destiny 2: Porzuceni

Kolejny dodatek do Destiny 2 skupia się wokół zemsty za śmierć Cayde-6 - jednej z głównych postaci w Destiny 2. Duże DLC wprowadzające nowe misje, bronie i lokacje jest całkiem dobrze oceniane.

Death Stranding na TGS 2018

Death Stranding, czyli gra, o której wciąż niewiele wiemy, pojawi się na targach Tokyo Games Show 2018 odbywających się w dniach 20-23 września. Hideo Kojima zaprezentuje swoje dzieło ostatniego dnia targów.

Data premiery wersji demo FIFA 19

Jeśli jeszcze nie wiecie, czy warto będzie zagrać w najnowszą odsłonę piłki nożnej od EA Sports, to jak zwykle będziecie mogli to ocenić dzięki wersji demonstracyjnej, która zadebiutuje 13 września na PC, PS4 i Xbox One. Gracze będą mogli przetestować między innymi ostatni rozdział Podróży Alexa Huntera.

To według mnie najważniejsze informacje mijającego tygodnia. Jak widać wszystko kręciło się wokół premiery Spider-Mana, stąd też niewiele newsów miałem dzisiaj do omówienia - nawet nie znalazło się miejsce na pomniejsze newsy. A co Was najbardziej zaciekawiło w tym tygodniu? Poza Spider-Manem rzecz jasna. :) Głosujcie!

Tagi: Death Stranding destiny 2: porzuceni FIFA 19 spider-man ps4

Oceń notkę
+ +4 -

Oceń profil
+ +49 -
Liquid Snake 2.0
Ranking: 318 Poziom: 54
PD: 20707
REPUTACJA: 13155