Blog użytkownika Marcellus78

Marcellus78 Marcellus78 14.12.2015, 23:26
NOOB Paranoja!!!
495V

NOOB Paranoja!!!

           Coraz więcej durnych zasad pojawia się w rozgrywkach Multi. Tworzą je sami gracze, a później stają się ich ofiarami, co koniec końców nie łączy ludzi ale różni. Efekt - niepotrzebne konflikty podczas rozgrywek. Może gry ONLY KNIFE?? Ale tam też pojawi się NOOB, bo będzie używał kosy OP - dokąd to wszystko zmierza?

 

"Noob P90, Noob M16A3, Noob AutoSzmata, Noob, Noob...."

            Encyklopedycznie to  Newb określa osobę która jest rzeczywiście nowa i nic jeszcze nie umie w danej dziedzinie. Natomiast Noob to określenie stosowane w slangu użytkowników komputera i Internetu oraz graczy komputerowych. Oznacza osobę reprezentującą sobą cechy negatywne lub zachowującą się w sposób niewłaściwy w rozumieniu społeczności internautów lub graczy komputerowych. W grach wieloosobowych słowo to oznacza gracza o niskich umiejętnościach, który nie stara się ich poprawić- jest to jakaś definicja ale co oznacz stwierdzenie "niewłaściwie w rozumieniu społeczności"? Po co narzucać jakiekolwiek głupie zasady na Polu Bitwy hm gry są po to aby się dobrze bawić a nie dokładać kolejne zasady - mało ich mamy w życiu!

          Czy aż tak gracze są głupi aby ograniczać sobie rozgrywkę/zabawę którą otrzymują od Producentów? Czy naprawdę musimy się wyzwać od NOOBÓW?

            To że jakaś broń jest mocniejsza lub częściej używana nie jest winą graczy. Producenci tworząc grę dodają do niej różne bronie o różnej trudności ale robią to po to aby gracz mógł wybrać czym chce grać, a po drugie aby rozgrywka i arsenał był zróżnicowany.  W ten sposób możemy dopasować broń do mapy, trybu i przeciwników - co w efekcie czyni rozgrywkę ciekawszą. Jeśli więc macie z tym problem nie wyżywajcie się na graczach, bo każdy wykorzystuje taką broń jaka mu się podoba i jest dostępna w grze. Czy ja mam wyzywać kogoś od Noobów, bo gra w CS kałachem który zadaje najwyższe obrażenia i jest bronią najczęściej używaną?

"Jeśli jesteś takim Pro-graczem Noob nie powinien być dla Ciebie problemem!"

            Z drugiej strony jeśli ktoś uważa się za takiego Pro-gracza i wyzywa innych od Noobów, to nie powinno być dla niego problemem eliminacja takiego przeciwnika podczas rozgrywki. Nigdy nie zauważyłem aby ktoś kogoś z wyzywał od Noobów jak go zabił, tylko jak sam zginął z danej broni. Jest to śmieszne ale zauważam, że jak komuś nie idzie na polu bitwy to zawsze pojawi się słowo Noob w kierunku przeciwników.

         Z punktu widzenia piechociarza - Noobskie jest siedzenie w pojazdach, latanie Helką po za zasięgiem broni zwalczających czy też campienie na końcu mapy ze snajperką lub moździerzem i  w ten sposób zdobywanie fragów. Ale nie wyzywam nikogo bo wiem że każdy wykorzystuje te elementy które daje gra oraz jego własne umiejętności - może nie potrafi grać piechotą i siedzi w pojazdach nabijając bardzo duże kd ratio. Oczywiście mnie to wkurza ale staram się nie odnosić do graczy, ponieważ każdy gra w taki sposób aby zwyciężać, a przy okazji dobrze się bawić.

            Dlatego dla mnie zawsze są wkurzające a jednocześnie śmieszne takie wyzywki, jak macie problem to piszcie do twórców, a nie wyżywacie się na graczach którzy po prostu wykorzystują dostarczone im elementy. Czasem mam wrażenie że wszystko jest Noobskie do czego ginie przeciwnik, co jest śmieszne a zarazem smutne, bo pokazuje jak gracze nie potrafią się po prostu grami bawić.

           Nie rozumiem po co gracze sami nakładają na siebie i innych dziwne zasady rozgrywki?  Po to jest gra aby wykorzystywać wszystkie zawarte w niej elementy. Po za tym bardzo niszczy relacje po między graczami oraz przyjemność z udziału w rozgrywkach...

Więcej w temacie:

Tagi: battlefield 4 counter strike multiplayer noob noob paranoja noob w grach

Oceń notkę
+ +9 -

Oceń profil
+ +12 -
Marcellus78
Ranking: 3694 Poziom: 29
PD: 3633
REPUTACJA: 1257