Manga, Anime, Fantasy, Filmy, Seriale, Komiksy, Książki & Gry na konsole ^^

Yukikaze Yukikaze 28.01.2018, 16:06
Najseksowniejsze i kozackie kobiety z komiksów DC
2309V

Najseksowniejsze i kozackie kobiety z komiksów DC

A więc, czas na kolejny top. Tym razem z bohaterkami komiksów DC. Moje topy mają więcej niż, tylko dziesięć miejsc. Dlaczego? Po co się ograniczać i bo mogę! ^^

 

Jak przystało na wydawnictwo starsze od Marvela uniwersum DC jest tak samo bardzo bogate w duże ilości superbohaterek i antagonistek jako przeciwniczek z różnych wymiarów i czasów. W tym topie postaram się, przybliżyć superbohaterki, te znane i lubiane oraz o tych, co mało się pamięta, a są równo przebojowe do tych popularnych. Ze znanych grup bohaterskich i antagonistycznych. Dobrych, złych oraz szalonych. Listę robiłem parokrotnie i wiele razy musiałem ją modyfikować oraz przerabiać, aby nie wyszła encyklopedia. Może pod wpływem notki ktoś, postanowi poznać bardziej daną postać lub przypomni sobie o istnieniu danej postaci. Powybierałem moim zdaniem kozackie, najlepsze, najciekawsze oraz najseksowniejsze kobiece postacie. A więc, bez przedłużania czas zacząć!

 

 

 

Top 76 najseksowniejszych i kozackich kobiet z komiksów DC

 

Muzyka dla klimatu ^^

 

 

 

76. Ventriloquist (Peyton Riley)

Nowy Ventriloquist. Przyjmując rolę bosa mafii oraz gangstera blond włosa Riley wychowała się, w rodzinie mafijnej  i otrzymała lalkę kukłę Scarface, która jest przejawem jej rozdwojenia jaźni i brutalności. Bardzo inteligentna i zdolna brzuchomówczyni. Bardzo niebezpieczna osoba, która strzela to ludzi z niskim poczuciem humoru nie śmiejących się, z jej żartów.

 

 

75. Hawkgirl (Kendra Saunders)

Hawkgirl to wskrzeszony duch Chay-Ary. Urodzona na Thanagar, zyskała rangę porucznika w swoim świecie, a następnie została wysłana na Ziemię z tajną misją zdobycia informacji o superludziach i przygotowania inwazji, ale podczas jej pobytu wzrosła miłości do niebieskiej planety i mieszkańców. Ostatecznie stała się, superbohaterą dla ziemian jako Hawkgirl. Jest nieśmiertelna, potrafi latać i jest mistrzynią walki buławą wykonaną z Nth metalu zwiększającą moc posiadaczki i siłę uderzenia oraz potrafi przetrwać w próżni kosmicznej.

 

 

74. Jinx

Pochodząca z wschodnich Indii. Jinx była z początku uczennicą mistrzyni mocy okultystycznych. Po poznaniu wszelkich tajników czarnoksięstwa od swojej nauczycielki, nikczemna czarodziejka zamordowała ją. Później została zwerbowana do grupy superzłoczyńców o nazwie Fearsome Five. Miała stanowić dla grupy wzmocnieniu w walce z drużyną nastoletnich superbohaterów - Teen Titans. Piątka złoczyńców była pewna tego, iż odtąd bez trudu uda im się wzbogacić się dzięki przestępczości. Zamiast tego drużyna Fearsome Five została pokonana, a Jinx odesłana do Indii, by postawić ja przed sądem. Mimo to udało jej się wrócić do Stanów, gdyż lokalnym władzom nie udało się ujarzmić potężnej czarodziejki. Jinx jest potężnym magiem o gorącym temperamencie, która potrafi wytwarzać miażdżące ładunki energii, jak również spowodować rozpad wybranej przez siebie materii.

 

 

73. Emerald Empress

Emerald Empress to pochodząca trzydziestego wieku posiadaczka Szmaragdowego Oka z Ekronu, techniczno-mistycznego urządzenia o ogromnej mocy, które jest z nią połączone i podarowało jej nadludzkie moce oraz skorumpowało ją, aby mogła podbijać światy mocą. Jest członkiem-założycielem zespołu superzłoczyńców znanego jako Fatal Five i długoletnim wrogiem Legion of Super-Heroes. Posiadaczka nadludzkich mocy, potrafi manipulować rzeczywistością, potrafi latać, zmieniać rozmiar, wydobywać energie z rąk, tworzyć iluzje i władać telekinezą. Jest jedną z najbardziej poszukiwanych żeńskich przestępczyń w całej galaktyce.

 

 

72. White Rabbit (Jaina Hudson)

Jaina Hudson to jeden z wrogów Batmana, która może podzielić się na dwa odrębne ciała i psychiki z których jedno jest patologiczne alter-ego White Rabbit. Mistrzyni ucieczek zdolna przechytrzyć samego Batmana. Potrafi być w dwóch miejscach na raz i przez pewien czas Jaina spotykała się, Brucem Waynem do czasu odkrycia prawdziwej tożsamości.

 

 

71. Madame Zodiac (Marissa)

Magiczka i neutralna postać. Robi wszystko co musi, aby osiągnąć swój własny plan oraz cel. Współpracuje z dobrymi i złymi.

 

 

70. Black Alice (Lori Zechlin)

Antybohaterka i tragiczna postać, która potrafi pożyczać super moce od innych bohaterów oraz złoczyńców na pewien czas i wykorzystywać w walce. Jej strój zmienia się, pod wpływem przejętych mocy w gotycką wersję strojów pożyczonych osób. Kradnąc lecznicą moc Raven chciała uratować i wyleczyć swego ojca z raka. Jednak pomimo poprawnego użycia mocy i wyleczenia ojca spowodowała zmianę położenia raka.

 

 

69. Shirnking Violet (Salu Digby)

Salu Digby pochodzi z niesamowitej planety ludzi Imsk, gdzie ludzie mają niezwykłe moce. Mocą Salu jest zdolność do zmniejszania się do mikroskopijnych rozmiarów, a nawet w razie potrzeby może osiągnąć rozmiar subatomowy oraz posiada nadludzką siłę. Jest długoletnim członkiem Legionu SuperBohaterów.

 

 

68. Sensor Girl (Wilimena Morgana Daergina Annaxandra Projectra Velorya Vauxhall)

Księżniczka Projectra jest członkiem rodziny królewskiej planety Orando i ma wrodzoną zdolność rzucania potężnych iluzji zdolnych zniekształcać rzeczywistość oraz nadludzką siłę. Jest bardzo bogata i hojna. Często pomaga ziemskim herosom oraz uratowała ich finanse.

 

 

67. Hawk (Holly Granger)

Hawk jest avatarem wojny który, rozwiązuje konflikty z użyciem siły oraz super mocy i nie szuka rozwiązań. Oryginalny Hawk Hank Hall oszalał i został zastąpiony przez siostrę Dove Holly Granger jako nowy Hawk. Jednak podczas Blackest Night Holly zginęła, gdy Black Lantern Hank Hall wyrwała jej serce na oczach siostry. Jej śmierć jest zaliczana na najbrutalniejszych śmierci w uniwersum DC. Holly była silniejsza, od siostry Dove i posiadała podobne super moce.

 

 

66. Terra (Tara Markov)

Tara posiadaczka potężnych mocy kontrolowania ziemi oraz minerałów, ferro kinezą oraz tworzenia różnych rzeczy z ziemi. Była członkini Teen Titans, która ich zdradziła. Parokrotnie umierała w różnych wersjach uniwersów komiksów.

 

 

65. Scandal Savage

Córka nieśmiertelnego Vandala Savaga. Scandal odmówiła pójście w ślady ojca i stać w cieniu swojego ojca. Choć nie jest bohaterem widzi świat poprzez szlachetne czyny i niegodne działania. Mistrzyni walki dwoma mieczami Lamentation i świetna wojowniczka. Nie da się, jej zabić ponieważ posiada szybką regeneracje organów i zdolna jest przeżyć postrzelenie w głowę. W związku z antybohaterką Knockout.

 

 

64. Dove (Dawn Marie Granger)

Obecny awatar pokoju, znany również jako Dove i partnerka Hanka Halla awatara wojny Hawk. Bohaterka która stara się, rozwiązywać konflikty bez użycia siły oraz super mocy i szuka rozwiązań. Posiada nadludzkie moce i ma niesamowity intelekt oraz cierpliwość. Przemocy używa w ostateczności.

 

 

63. Phantom Girl (Tinya Wazzo)

Tinya Wazzo pochodzi z wielowymiarowej planety Bgztl (O rany, co za nazwa ^^), dając jej moc do przechodzenia między stałymi obiektami. Jest jedyną członkinią swojej rasy, zdolną do przejścia przez Strefę Widma na Ziemię. Jest długoletnim członkiem Ligii SuperBohaterów. Nie da się, jej fizycznie zranić.

 

 

62. Spoiler (Stephanie Brown)

Stephanie Brown jest córką złoczyńcy Cluemastera. Stała się Spoilerem, aby zepsuć niecne pomysły ojca oraz umawiać się z Timem Drakem, gdy był Robinem. Stephanie tymczasowo, była przez pewien czas Robinem. Najlepsza koleżanka Cassandra Cain przekazała jej rolę Batgirl i nauczyła jak lepiej walczyć w zamian Stefani nauczyła ją, jak żyć jako normalna osoba. Wyszkolona w walce wręcz.

 

 

61. Black Bat (Cassandra Cain-Wayne)

Córka dwóch znanych zabójców David Cain i Lady Shiva. Cassandra porzuciła ojca jako dziecko po tym, jak zabił niewinnego mężczyznę w ramach praktyk na jej oczach. Po uratowaniu życia komisarza Gordona, stała się nową Batgirl z Batmanem i błogosławieństwem Oracle, a później adoptowana przez Brucea Wayna. Oddała tytuł Batgirl swojej przyjaciółce Stephanie Brown i stała się Black Bat. Wyćwiczona w walce od małego. Potrafi odczytać mowę ciała i kopiować style walk przeciwników oraz posiada nadludzki refleks. Nie potrafi zabijać przeciwników do końca oraz walczyć ze swoimi oryginalnymi rodzicami choć dobrze wie, że mogą ją zabić.

 

 

60. Traci 13 (Traci Thirteen)

Ziemska czarodziejka i córka superbohatera maga Doctor Thirteen z Metropolis. Ekspertka w używaniu magi ulicznej w walce. Traci ma niesamowitą pamięć do zaklęć oraz jest zaliczana do najsilniejszych i przewyższa najsłynniejszych ziemskich użytkowników magi w tym ojca. Na co dzień stara się, być normalną dziewczyną i nie bawi się w superbohaterstwo. Jednak pomaga każdemu w potrzebie.

 

 

59. Sendrina

Członkini Zielonych Latarni z sektora 73. Tajemnicza kobieta i podróżniczka w czasie dzięki pierścieniowi. Umie skracać drogę na drugą stronę galaktyki przez czarne dziury.

 

 

58. Elasti-Girl (Rita Farr)

Rita Farr była wschodzącą gwiazdą Hollywood, dopóki nie została narażona na niezwykłe gazy wulkaniczne podczas kręcenia filmu w Afryce. Kiedy Farr odzyskała zdrowie odkryła, że ​​może rosnąć lub zmniejszać swoje ciało od mikroskopijnych do tysiąca metrów oraz rozciągać ciało. Członkini Doom Patrol. Na jej, postaci Pixar wzorował postać Helen Parr z animacji Iniemamocnch.

 

 

57. Miss America (Joan Dale Trevor)

Joan Dale odważna reporterka przypadkowo została przekształcona w Miss America przez Project M i dołączyła do Uncle Sam oraz The Freedom Fighters w walce ze złem, później stając się członkiem JSA. Posiada nadludzkie moce i jest nieśmiertelna.

 

 

56. Duplacate Girl (Luornu Durgo)

Luornu Durgo pochodzi z Cargg planety z trzema słońcami, co daje jej możliwość podziału na trzy identyczne ciała. Jako dawniej Triplicate Girl została jedną z pierwszych członkiń w Legion of Super-Heroes. Ostatnio Luornu zyskała zdolność dzielenia się, praktycznie na nieskończoną liczbę ciał, a teraz nazywa się Duplicate Girl. Każda jej podzielone ciało zachowuje tą, samą psychikę ale zdarza się, jej kłóci z duplikowaną sobą oraz potrafi latać.

 

 

55. Magneta (Frances Kane)

Frances Kane była dziewczyną Flasha. Jednak moc, która zaczęła się objawiać lewitacją przedmiotów zaczęła niespodziewanie rosnąć i zaczęło ją, bawić wyrządzanie szkody innym. Moc magnetyzmu sprowadziły ją, na złą drogę super przestępcy. Potrafi manipulować żelaznymi obiektami i polami magnetycznymi. Oprócz przyciągania, odpychania i manipulowania materiałami magnetycznymi, może wykorzystywać swoje moce do tworzenia wstrząsających impulsów magnetycznych oraz robić impulsy elektromagnetyczne. Jest również w stanie latać i  lewitować dzięki magnetyzmowi.

 

 

54. Grypsy (Cynthia "Cindy" Reynolds)

Zdolna iluzjonistka, telepatka, akrobatka oraz potrafi zmieniać wygląd i być niewidzialna. Skrajnie dobra osoba walczącą ze złem. Członkini ligi.

 

53. Wonder Girl (Cassandra Elizabeth Sandsmark)

Cassandra Sandsmark jest pierwotnie córką olimpijskiego boga Zeusa i pani archeolog doktor Heleny Sandsmark. Zyskała boskie moce Zeusa i intelekt matki. Fanka Wonder Women i posiadaczka lasso błyskawicy prezent od brata Aresa. Cassie kontynuuje przygodę jako członek Teen Titans.

 

52. Cheshire (Jade Nguyen)

Cheshire jest jedną z najlepszych i morderczych zabójczyń w całym uniwersum DC. Jest ekspertką zarówno w sztukach walki, jak i stosowaniu trucizn przewyższając nawet Poison Ivy. Nosi masę z twarzą uśmiechniętego kota.

 

 

51. Carrie Kelley (Caroline Keene Kelley)

Najlepszy Robin i pomocnica Batmana. Postawiona pozytywnie do życia i szalenie inteligentna. Umie walczyć z silnymi wrogami nawet z super mocami. Mistrzyni jazdy na motocyklu i fanka wszelkich gadżetów.

 

 

50. Plastique (Bette Sans Souci)

Wybitna francusko-kanadyjska terrorystka i mistrzyni w podkładaniu ładunków wybuchowych. Pierwotnie Plastique nosiła kostium pokryty materiałami wybuchowymi, które mogła wyzwalać i detonować z własnej woli. Jednak zyskała zdolność do wytwarzania eksplozji dotykając obiektu opuszkami palców. Członkini Suicide Squad.

 

 

49. Dream Girl (Nura Nal)

Nura Nal pochodzi z planety Naltor, gdzie wszyscy mieszkańcy mają zdolność patrzenia w przyszłość i moc Nury jest najsilniejsza z jej rasy. Uratowała życie wielu członkom ligi, jako Dream Girl jest długoletnią członkinią ligi super bohaterów.

 

 

48. Killer Frost (Dr. Louise Lincoln)

Zimna kobieta i zabójczo niebezpieczna. Zdolna zamrozić wszystko do ekstremalnych temperatur. Dotknięcie je, jednego palca może natychmiast zamrozić ofiarę. Potrafi kontrolować lód. Jest bardzo inteligentnym naukowcem.

 

 

47. Blue Moon (Nieznane)

Magiczna zabójczyni, której moc zmienia się od faz Księżyca. Jeśli Księżyc jest w pełni, jej moc jest wtedy równa Supermenowi. Potrafi latać i dobrze walczyć wręcz.

 

46. Thorn (Rose Canton)

Rose Canton w dzień jest normalną, łagodną i miłą dziewczyną. Jednak traumatyczne zdarzenie zabójstwa rodziny z dzieciństwa oraz wątpliwa terapia w zakładzie psychiatrycznym zryło ostro jej głowę i ma rozdwojenie jaźni. Za każdym razem, kiedy idzie spać lub zaśnie budzi się, jej druga osobowość Thorn. Staje się, dominą i sadystyczną zabójczynią o imponującej olimpijskiej sile fizycznej. Im bardziej wkurzona, tym silniejsza i odporniejsza na ból. Jej hobby to polowanie na przestępców i brutalnie mordowanie z uśmiechem na twarzy. Umie używać wszelkich ostrych przedmiotów. Po przebudzeniu nie pamięta niczego, co robiła jako Thorn. Batman ma do niej respekt. Pokonała i zmasakrowała w walce wręcz Poison Ivy oraz Harley Quinn, która musiała ratować się ucieczką.

 

 

45. Blitzkrieg

Antagonistka i wróg Catwomen, która nazywa siebie super złą bohaterką. Reszta przestępców uważa, za parodię przestępy. Posiada parę drogich rękawiczek, które kupiła od szalonej całkowicie kobiecej komórki terrorystycznej, która emitują wybuchowe płomienie z jej palców. Nie jest zbyt inteligentna.

 

44. Queen Bee (Zazzala)

Władczyni międzygalaktycznego ula z planety Korll, która ma bzika na podbijanie planet dla swojej rasy ludzi pszczół i wymordowywaniu innych ras na innych planetach. Dowodzi armią ludzi pszczół i ma pełną kontrolę nad pszczołami oraz jest nadczłowiekiem.

 

 

43. Vixen (Mari Jiwe McCabe)

Mari Jiwe McCabe, lepiej znana jako Vixen. Jej moc pochodzi od każdej istoty z królestwa zwierząt dzięki magicznemu afrykańskiemu naszyjnikowi od afrykańskiego bóstwa. W ciągu swojego życia była członkinią JLA oraz Suicide Squad, modelką i odnoszącej sukcesy kobietą biznesu. Posiada wiele nadludzkich mocy i może kontrolować zwierzęta.

 

42. Linda Danvers

Ziemska anielica, która zyskała moc Supergirl w innej rzeczywistości. Wyszła za Supermena i miała dziecko z nim Arielle w innej ziemskiej komiksowej rzeczywistości. Poświęciła swoje życie ratując oryginalną Supergirl. Moce jak Supergirl z telekinezą. Potrafi stworzyć pole siłowe i cisnąc energią z ręki.

 

 

41. Tomorrow Women (Clara Kendall)

Była androidem stworzonym przez profesora Ivo i T.O. Morrow do infiltracji i ostatecznie zabicia wszystkich członków JLA. Jednak pomagając lidze w walce ze złem. Zaczęła kwestionować główny rozkaz i w końcu udaremniła złe oprogramowanie oraz uratowała JLA, niszcząc siebie. Później powróciła do życia podczas wydarzeń w Trójcy, przyjmując imię Clara Kendall i została bohaterką. Nadludzka siła i szybkość, latanie, telepatia, telekineza, sztuczne ciało wytrzymałe wszelkie warunki i starcia, niesamowicie inteligentna oraz zdolna przejąć kontrolę nad innymi komputerami.

 

 

40. Knockout

Prawdopodobnie najsilniejsza żeńska antagonistka, której siła jest równa mocy Maximy oraz pełnego uderzenia Supermena. Podczas walki nigdy się, nie męczy i mistrzyni walki wręcz oraz dominatrix w łóżku, która lubi używać siły ( ͡° ͜ʖ ͡°). W związku z Scandal Savage. Rozdziewiczyła Superboya podczas jednej z walki i przez pewien czas była jego dziewczyną.

 

39. Amethyst (Amy Winston)

Księżniczka i władczyni magicznej krainy Gemworld oraz mistrzyni magi, miecza oraz posiadaczka bojowego różowego jednorożca (Naprawdę ^^). Za pomocą transformacji dwunastoletnia Amy zyskuje dorosłą postać i zwiększają się, jej magiczne umiejętności.

 

 

38. Blackfire (Komand'r)

Starsza zła siostra Starfire. Jej hobby to: nienawidzenie własnej siostry, rodziny oraz własnej planety. Ma podobne moce siostra Starfire. Była członkiem Teen Titans oraz najczęściej występuje w różnych grupach antagonistów. Choć może na to nie wyglądać, ma czasem dobre odruch serca wobec siostry Starfire.

 

 

37. Enigma (Nieznane)

Ciekawa i tajemnicza nastolatka znana jako Enigma jest zarówno przyjacielem, ale też wrogiem dla Teen Titans. Ma też pseudonimem Córki Riddler-ów. Choć nadal nie jest znane jej pochodzenie. Potrafi zajść ludzi od tyłu bez wykrycia lub pojawiać się niespodziewanie. Cholernie inteligentna i świetna wojowniczka.

 

 

36. Dolphin

Mutanka, która moce dostała wyniku eksperymentów obcych na ludziach. Wspierała Aquamana i Aqualad. Posiadała kontrolę nad morskimi zwierzętami, świetna pływaczka i posiada nadludzką siłę. Jest w stanie wytrzymać wysokie ciśnienie wody na dnie oceanu.

 

 

35. Silver St. Cloud

Jedna z miłości Brucea Wayna. Bizneswomen i jedyna osoba zdolna przewidzieć zachowanie Brucea, jako Batmana i odkryła jego podwójną tożsamość. Jedyna osoba, która spowodowała, że Brucea o mało nie odłożył strój Batmana na zawsze do szafy.

 

 

34. Lady Blaze

Gorąca demonica, która przebrała imię i postać Angeliki Blaze. Właściciela klubu nocnego w Metropolis, gdzie pod przykrywką kradnie dusze ludzkie. Ona i jej brat Satanus, są pół-demonami i dziećmi czarodzieja Shazama oraz demona. Posiada wiele różnych mocy na poziomie półbogów.

 

 

33. Encantadora (Lourdes Lucero)

Dzięki magicznemu artefaktowi w postaci magicznego naszyjnika Mists of Ibella Lourdes zyskała magiczne moce i wykorzystała w służbie zła oraz własnych zachcianek. Używając naszyjnika i zmysłowej osobowości jest zdolna przejąć kontrolę nad każdym mężczyzną nawet superbohaterem z innej planety i wykorzystać w niecnych celach. Potrafi stworzyć iluzje i wywołać lęki np. prawie pokonała Supermena zwykłym kamieniem i wmówiła mu, że to Kryptonit. Pomimo, że wiedział że to zwykły kamień został dotknięty brakiem sił w walce. Znana też jest, że sprzedawania fałszywego Kryptonitu różnym przestępcom na całym świecie za gruby pieniądz.

 

 

32. Mera (Mera z Xebel)

Żona Aquamena i królowa oceanów. Pochodzi z kolonii karnej Xebel w Trójkącie Bermudzkim z atlantydzkich wygnańców. Miała misję zabicia króla Atlantydy ale zakochała się, w nim. Ma podobne moce, co Aquamen.

 

 

31. Misfit (Charlotte Gage-Radcliffe)

Pełna energii oraz szalonych pomysłów nastoletnia superbohaterka oraz posiadaczka niesamowitego szczęścia. Pochodzi z Gemworld magicznej krainy. Dzięki magii leczniczej, która potrafi wyleczyć prawie wszystkie zadrapania oraz teleportacji może być w kilku miejscach na raz i doprowadzać przeciwników do szału nawet osoby z drużny. Umie też przesłać przedmioty po przez teleportacje od motorów po budynki.

 

 

30. Mary Marvel (Mary Batson)

Typowa nastolatka zyskuje boską moc Shazama i postanawia walczyć ze złem jako Mary Marvel. Ma moc typową dla Shazama i może walczyć z potężnymi przeciwnikami. Rzadko wraca normalnej postaci ponieważ w dorosłej formie ma dużo adoratorów, nie wygląda kujon oraz leczy tak, sobie kompleksy.

 

29. Artemis (Artemis z Bana-Mighdall)

Półbogini Amazonka z pustynnego miasta w Egipcie Bana-Mighdall krainy amazonek, gdzie mężczyźni żyją z Amazonkami jako niewolnicy w każdym wieku. Jest jedną amazonką zdolną wygrać z Wonder Women. W walce ma podobne moce, co ona. Mistrzyni broni białej.

 

 

28. Kismet (Ahti)

Bóstwo łączące komiksy DC z Marvelem w crossoverze JLA/Avengers. Była w związku z Eternity bóstwem z Marvela ale zostali zmuszeni do powrotu do swoich wszechświatów zrywając więź. Jej moc wybiega poza ludzkie rozumowanie.

 

 

27. Isis (Adrianna Tomaz)

Nauczycielka dzięki magicznemu naszyjnikowi Hatsheput zyskała boską moc przemiany w boginię i jest zdolna do wszystkiego oraz nie posiada wad. Jest skrajnie dobrą osobą i współczującą oraz ulubionym hobby to prokreacja ( ͡° ͜ʖ ͡°).

 

 

26. Batgirl (Barbara Gordon)

Pomocnik Batmana. Córka komisarza Gordona. Mistrzyni w walce wręcz i miłośniczka technologii. Obecnie porusza się, na wózku inwalidzkim i zajmuje się, wsparciem technicznym Batmana oraz jego pomocników pod pseudonimem Oracle.

 

26. Atlee

Superbohaterka z podziemnego świata Strata. Potrafi manipulować ziemią i otoczeniem. Najlepsza przyjaciółka Power Girl, która postanowiła nauczyć ją, jak żyć na powierzchni wśród ludzi.

 

 

25. Ice (Tora Olafsdotter)

Tora pochodzi z Norwegi z magicznej rasy ludzi lodu. Umie manipulować lodem i latać. Należy do postaci, które bardzo często umierały w komiksach i powracały do życia.

 

 

24. Phantom Lady (Stormy Knight)

Trzecia posiadaczka tytułu Phantom Lady. Córka bogatego senatora i rządowa agentka oraz aktorka. Członek grupy Freedom Fighters. Potrafi się teleportować, zniekształcać przestrzeń, być niewidzialna w dzień oraz manipulować ciemnością. Podczas walki w ręcz nie używa swoich super mocy. Jej stój jest specjalnie odważny, aby dekoncentrować przeciwników oraz wprawiać w kompleksy i denerwować inne superbohatereki.

 

23. Raven (Alter ego Rachel Roth)

Raven jest dziewczyną o nadprzyrodzonych mocach zdolną teleportować się, manipulować emocjami, oraz kontrolować swoje ciało astralne, które może zarówno zadawać fizyczne obrażenia, jak i służyć, jako oczy oraz uszy poza ciałem Raven. Jest córką złoczyńcy Trigona, demonicznego władcy wymiaru Azarath i ludzkiej kobiety o nazwisku Angela Roth, znanej lepiej jako Arella. Najczęściej przedstawiana jest jako czarnowłosa dziewczyna o posępnym usposobieniu, ubrana w granatową pelerynę z kapturem.

 

 

22. Stargirl (Courtney Whitmore)

Bohaterka z przypadku. Dzięki pamiątką po ojczymie na strychu wciągnęła się, w ratowaniu świata od złoczyńców. Za pomocą kosmicznego kosturu zyskała nadludzkie moce i siłę.

 

 

21. Giganta (Doris Zuel)

Genialna naukowiec złoczyńca doktor Doris Zuel podtrawi powiększyć swoje ciało do gigantycznych rozmiarów w jednej chwili i zmniejszyć do normalnych rozmiarów. Nie posiada żadnej super siły do póki się, nie powiększy.

 

 

20. Ravager (Rose Wilson)

Mutantka córka Slada Wilsona - Deathstroka i Lillian Worth. Wytrenowana na mistrza walki oraz skrytobójczynię oraz mistrzyni w posunięciach jak ojciec. Potrafi walczyć z przeciwnikami silniejszymi od niej i wykorzystywać jego słabości oraz przewidywać ruchy przeciwników o dwa kroki. Porzuciła pójście w ślady ojca i wstąpiła do Młodych Tytanów. Najczęściej wstępuję z zasłoniętym jednym okiem opaską.

 

 

19. Fatality (Yrra Cynril)

Yrra Cynril jest jedyną ocalałą z planety Xanshi. Jej zniszczenie zostało spowodowane przez Green Lantern, który doprowadził ją do rozpoczęcia gwałtownych poszukiwana w celu zemsty na całym korpusie Zielonych Latarń. Walczyła przeciwko Zielonej Latarni wiele razy. Jej wrogość została rozwiązana, ponieważ stała się członkinią korpusu Star Sapphire i jest obecnie w romantyczny związku Johnem Stewartem Zieloną Latarnią. Zabójczo niebezpieczna w walce w ręcz. Nadludzka szybkość i refleks. Umie podróżować po czasie i przestrzeni. Jej moc trochę opiera się, na miłości. Umie wydzielać promienie i tarcze.

 

 

18. Katana (Tatsu Yamashiro)

Królowa i mistrzyni miecza japońskiego. Posiadaczka legendarnego miecza Soultakera tnącego ciało i pożerającego dusze do innego wymiaru. Potrafi rozmawiać z mieczem. Członek Squad Suicide.

 

 

17. Supergirl (Kara Zor-El / Kara Danvers)

Kara Zor-El jest kuzynką Supermana i ostatnią ocalałą z Kryptonu. Ma zuchwały i wyzywające osobowość. Obecnie chroni Ziemię tak, jak kuzyn.

 

 

16. Circe

Legendarna nieśmiertelna potężna grecka czarodziejka i wróg Wonder Women. Przed jej, mocą mają respekt nawet bogowie olimpijscy. Potrafi zamienić ludzi w zwierzęta szczególnie mężczyzn lub przywrócić ludzką postać, może stworzyć przedmioty jakiekolwiek wymarzy, może naginać rzeczywistość i tworzyć iluzje oraz zawładnąć umysłem oraz ciałem wrogów. Umie przyrządzić magiczne elixry dające boską moc lub umożliwiające transformacje.

 

 

15. Maxima

Wojownicza królowa Maxima i dominatrix. Ulubione hobby to poszukiwanie silnych chłopów w galaktyce na męża. Nie pogardzi, też silnymi kobietami ponieważ jest bisexulana. Moce wykraczające ponad moc Supermena np. teleportacja, stawanie barier ochronnych, kontrola metali, manipulacja materią, wzrok potrafiący rozbić na atomy, telepatia, kontrola umysłów, hipnotyczny wzrok i potrafi przeprowadzić lobotomię ^^.

 

 

14. Star Sapphire (Carol Ferris)

Pilotka i przyjaciółka Hala Jordana - Green Lantern. Dzięki mocy pierścienia ma podobne moce jak Zielona Latarnia, ale potrafi manipulować czasem i przenikać przez pomieszczenia. Jednak moc pierścienia rozdwoiła jaźń Carol na dwie części. Nadludzkie moce oraz sprawność skorumpowały ją i jest zdolna do wszystkiego nawet do pokonania i podania się Supermena.

 

 

13. Lois Lane

Słynna dziennikarka i miłość Supermena. Jej super moc, to wpadanie w różne tarapaty.

 

 

12. Power Girl (Kara Zor-L / Karen Starr)

Alternatywna wersja Supergirl z Ziemi-2, Kara Zor-L jest bardziej dojrzała i doświadczona, niż jej odpowiednik Ziemi 0. Najlepszym przyjacielem Power Girl są, córki Batmana, Atlee i Huntress. Power Girl znana jest również z największego biustu wśród bohaterek DC. Moc podobna do Supermana oraz słabnie na widok Kryptonitu.

 

 

11. Starfire (Koriand'r)

Księżniczka wojowniczka Koriand'r z planety Tamaran. Starfire znalazła nowy dom na ziemi i nową rodzinę w postaci Teen Titans. Członkini Justice League, Rebeliantów i Outlaws. Nadludzka siła, umie przetrwać w próżni kosmosu, wydzielać energie z rąk, lata i zna fizjonomie innych ras.

 

 

10. Talia al Ghul

Talia jest córka Ra’s al Ghula, potężnego ekoterrorysty i przywódcy zbrojnej organizacji Ligi Zabójców, który to znany jest jako jeden z największych wrogów Batmana. Ukazywana jest zarówno jako wróg człowieka nietoperza, jak również jako kochanka superbohatera z Gotham City. Długowieczna, bardzo inteligentna i niebezpieczna w walce w wręcz oraz mistrzyni szermierki.

 

 

9. Big Barda (Barda Free)

Zaliczana jest do najlepszych wojowniczek i dowódca osobistej gwardii Darkseida. Chodzący czołg, o sile równej Supermenowi i Maximy. Porzuciła swoje poprzednie życie dla ziemskiego bohatera Mr.Miracle oraz wyszła za niego. Pomimo bycia najlepszą wojowniczą nie potrafi gotować w kuchni. Nosi elastyczną zbroję z nieznanego metalu. Jest najwyższą żeńską postacią w całym uniwersum DC i wszyscy standardowi bohaterowie wzrostem sięgają poniżej jej biustu.

 

 

8. Huntress (Helena Rosa Bertinelli)

Urodzona w katolickiej włoskiej mafijnej rodzinie w Gotham. Mścicielka swojej zabitej rodziny. Wypowiedziała wojnę mafią w Gotham i posuwa się walce do brutalnych metod jednak stara się, nie złamać prawa. Współpracuje z Batmanem. Bardzo dobra w walce w ręcz oraz mistrzyni kuszy.

 

 

7. Poison Ivy (Pamela Lillian Isley)

Genialna botaniczka i biochemik Pamela Isley jest zagorzałą ekoterrorystką. Gotowa walczyć o życie roślin za wszelką cenę życia ludzi. Jest odporna na trucizny. Opracowała własne serum prawdy i eliksir miłości. Może łatwo zahipnotyzować i manipulować ludźmi szczególnie mężczyznami używając specjalnych feromonów. Dotkniecie jej nawet jedynym palcem, może spowodować śmierć przez silną toksynę. Najlepsza przyjaciółka Harley Quinn.

 

 

6. Catwoman (Selina Kyle)

Złodziejka, mistrzyni ucieczek, posiadaczka wielu gadżetów niczym Batman i posiadaczka ostrych pazurów. Umie rozmawiać z kotami i jest silną oraz niezależną kobietą ^^

 

 

5. Lady Blackhawk (Zinda Blake)

Świetna pilotka i miłośniczka ekstremalnych wyzwań. Mistrzyni w posługiwaniu bronią palną. Wielbicielka mocnych trunków i bijatyk barowych. Jest też dobra w gotowaniu, tańcu oraz umie dobrze mówić w 30 językach w tym Polskim! Należy do dywizjonu Blackhawks. Kiedyś żona Kapitana Blackhawka Pierwszego Polskiego superbohatera w komiksach!

 

 

4. Black Canary (Dinah Lance)

Córka superbohaterki i policjanta. Dorastała w towarzystwie bohaterów, a po latach treningu, poszedł w ślady swojej matki przez zakładając kostium i dziedzictwo matki Dinah Drake - The Black Canary. Żona Green Arrow. Jej moc to głos jest wystarczająco silny, aby zniszczyć obiekty, zdezorientować przeciwników i jak ostatnio ujawniła nawet rozbić i upłynnić kości. Jest również ekspertem sztuk walki, szczególnie w judo i boks.

 

 

3. Harley Quinn (Harleen Frances Quinzel)

Harleen Quinzel, doktorka psychiatra z więzienia Arkham, który zakochała się w Jokerze. Szalona miłość doprowadzi ją, do życia w zbrodni jako Harley Quinn. Jest członkiem Squad Suicide. Akrobatka na poziomie olimpijskim. Nadludzka siła i sprawność zyskała od koleżanki najlepszej przyjaciółki Poison Ivy.

 

 

2. Zatanna (Zatanna Zatara)

Najbardziej pozytywna bohaterka moim zdaniem w komiksach DC. Córka Johna Zatanna. Zatanna jest potężnym magiem, który rzuca zaklęcia mówiąc do tyłu i dorabia sobie wykonując przedstawienia magiczne oraz jest członkinią Ligi. Aby dane zaklęcie się, udało musi być maksymalnie skupiona. Choć jej magia jest potężna, to nie jest bez wad. Ma czerwony pas w marsjańskim kung-fu i zna inne egzotyczne metody walki. Otrzymała również szkolenie bojowe od samego Batmana. Ma też magiczny cylinder i wykorzystuje kapelusz jako portal do innych wymiarów lub schowek na przedmioty.

 

 

1. Wonder Women (Diana z Themysciry)

Księżniczka Amazonek. Wonder Woman jest jednym z najsilniejszych obrońców Ziemi, pokoju, równości i członkinią Ligi Sprawiedliwości. Jest często uważana za pierwowzór dla komiksowych superbohaterek. Jej oryginalne pochodzenie zaczerpnięto z mitów greckich. jako postać z gliny powołany do życia przez bogów, ale w ostatnich latach została ona przedstawiona jako córka Zeusa lub nawet Hadesa i królowej Amazonek Hippolyty. Nadludzka siła i sprawność, nieśmiertelna, świetnie wyszkolona w walce oraz potrafi latać. Nie cofa się, nawet jeśli przeciwnik jest silniejszy od niej. Posiadaczka magicznej zbroi, miecza, bransolet oraz lassa prawdy.

 

 

Wszystkie komentarze mile widziane^^

Pozdro i do następnego razu.

 

A jaki jest twój top kobiet z komiksów DC ?

P.S. Jakie chcielibyście zobaczyć inne topy?

 

Tagi: #DC #Komiks #Kobiety

Oceń notkę
+ +15 -

Oceń profil
+ +25 -
Yukikaze
Ranking: 3194 Poziom: 28
PD: 3442
REPUTACJA: 2068