Kącik niewygodnych informacji

Don't shoot the messenger!

Dobermann Dobermann 25.11.2015, 09:49
Dark news corner #2
698V

Dark news corner #2

Czyli o czym nie przeczytasz na stronie głównej (chyba że Montana postanowi inaczej ;))...

Czołgiem ekipo żądna informacji z ciemnej strony sieci! Dziś bez zbędnego rozwodzenia się we wstępie przechodzimy do meritum czyli świeżego mięska jakie udało mi się wyjątkowo szybko (dzięki Waszej pomocy) znaleźć . Zatem do dzieła!

 

Kotaku zostało zbanowane przez UBI i Bethesde.

Na forum NeoGafa pojawił się ciekawy temat opowiadający o tym że serwis Kotaku przez swoją polityczną niepoprawność czyli po prostu pisaniu o grach uczciwie bez wpływu marketingu UBI i Bethesdy trafił na czarną listę obu korporacji. Innymi słowy jeśli chcecie przeczytać uczciwą recenzję jakiegoś dzieła wspomnianych firm to na Kotaku znajdziecie teksty, które na pewno nie będą sponsorowane ;)

Cały temat możecie znaleźć tutaj.

 

Emulator Wii U - Cemu doczekał się wersji 1.1.0

Pewnie cześc z Was wie, że od dłuższego czasu trwają prace nad emulatorem konsoli Wii U. Prace posuwają się dość powoli do przodu, ale jednak projekt odnotowuje pewien progres czego najlepszym dowodem jest nowa wersja CEMU. Do plusów emulatora można zaliczyć fakt że działa nieźle z kartami Nvidii, do minusów całą resztę ponieważ emulator działa wolno i kapryśnie ;) Ale tak na serio, chłopaki pracują intensywnie żeby dodać obsługę innych kart graficznych oraz żeby zaimplementować obsługę dźwięku - póki co przed nimi jeszcze daleka droga ale się dzieje i to jest najważniejsze!

Emulator można ściągnąć z oficjalnej strony projektu.

 

Nintendo Gateway 3DS w nowej wersji 3.5.1.

News specjalnie dla Daaku - ekipa Gateway 3DS wypuściła właśnie kolejny update ich oprogramowania dzięki któremu kieszonko-konsolka Nintendo dostaje ogrom nowych funkcjonalności w zdjęcie blokady regionalnej, wykonywanie backupów samego firmware konsoli jak i kartridży z grami oraz obsługę cheatów. Zresztą po co się rozpisywać skoro mamy wideo z instrukcją obsługi. Zerknijcie sami:

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

 

Jak zagrać w gry z PS Plus z innego regionu?

Zgodnie z obietnicą podrzucam Wam ciekawą instrukcję jak wykorzystując darmowy trial PS Plusa z innego regionu niż ten który mamy przypisany do głównego konta w konsoli, zagrać w gry na naszej konsoli. Sprowadza się to w zasadzie do tego że musimy utworzyć konto w innym regionie, aktywować trial PS Plus na tym nowym koncie, pobrać gry z PS Plusa i tyle. Póki będziemy mieli aktywny abonament na naszym podstawowym koncie gry będą działać :)

Całą instrukcję z obrazkami znajdziecie w tym miejscu.

 

Tak jak w poprzednim odcinku zapraszam Was do dyskusji w komentarzach i podsyłania mi ciekawostek które nie nadają się na stronę główną lub zawierają railguna ;) A skoro wspomniałem o Quake to podrzucam utwór który idealnie nada się do czytania tego bloga :)

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: 3ds Bethesda Nintendo playstation 4 playstation plus ubi Ubisoft wii u

Oceń notkę
+ +37 -

Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Oceń profil
+ +260 -
Dobermann
Ranking: 18 Poziom: 80
PD: 64838
REPUTACJA: 44714