SKLEP

Wiec Myśli

Perez Perez 25.06.2017, 22:47
PPE 4.0 - Wasze propozycje
409V

PPE 4.0 - Wasze propozycje

Prawie 2 lata temu, 30 czerwca 2015 r., PPE pojawiło się w wersji 3.0. Zmian było sporo - od tych drobnych po te większego kalibru. Na bieżąco obserwujemy, że na pewno nowości zwracacie większą uwagę (odświeżony edytor komentarzy, gramoty, quizy, dodawanie gier do Encyklopedii, ciemna wersja portalu), a na inne mniejszą (ogłoszenia, organizowanie rozgrywek online). Jesienią chcielibyśmy ponownie odświeżyć PPE i tutaj znowu prośba do Was o sugestie, uwagi, pomysły.

Osobiście chciałbym złożyć serdeczne podziękowania dla Was za tak aktywne współtworzenie PPE. Zaczynając 6 lat temu przygodę z portalem w roli, w której jestem dzisiaj (czyli osoby po częściej odpowiedzialnej za rozwój PPE), nie spodziewałem się, że będzie mi dane uczestniczyć w życiu tak aktywnej społeczności. Nie ma tygodnia, aby na skrzynkę mailową nie wpadła mi wiadomość z sugestią, że można coś poprawić, zmienić, dodać itd. Takie informacje docierają do mnie również w komentarzach, prywatnych wiadomościach, shoucie. Tym bardziej miło mi poinformować, że powoli przymierzamy się do kolejnego odświeżenia PPE, a tym samym zwracam się do Was z prośbą o Wasze sugestie. Czego Wam brakuje? Co jest, ale nie działa do końca za dobrze? Ale również - co jest, ale Waszym zdaniem jest zupełnie zbędne. 

Komentujcie, dyskutujcie, postaram się na bieżąco odpisywać co można, czego nie, co chętnie dopiszemy do naszej listy "do zrobienia". Z góry dzięki! 

PS Gdyby ktoś się zastanawiał "ale co mam napisać", to tak naprawdę pole do popisu jest ogromne. Możecie napisać o reklamach, czy Was wkurzają czy nie, o błędach strony, o jej szybkości ładowania/działania, o elementach, które Was wkurzają, z których nie korzystacie, które byście zmodyfikowali. Ogólnie wszystko, co przychodzi Wam na myśl po wejściu na PPE (no, może z wyjątkiem opcji "tego usera bym się pozbył" :)). 

Tagi:

Oceń notkę
+ +37 -

Oceń profil
+ +104 -
Perez
Ranking: 62 Poziom: 63
PD: 31760
REPUTACJA: 9211
Miesięcznik PSX Extreme